Krátký wellness pobyt je ideálním relaxem pro páry. Jaké jsou možnosti?

Každý zkušený člověk si moc dobře uvědomuje, že stereotyp je největším zabijákem každého vztahu. Z toho důvodu je nutné neustále vymýšlet nové činnosti a snažit se postupem let udržovat plamen vaší lásky. Jedním z oblíbených způsobů jsou společné aktivity okořeněné o několikadenní hýčkání v lázních.

Na své si přijde vážně každý

V dnešní době již dávno nejsou lázně záležitostí pouze pro bohaté nebo časově nevytížené jedince. Rostoucí popularita krátkých pobytů v těchto zařízeních naučila majitele všech resortů přizpůsobit své nabídky a poskytovat výhodné ubytování na několik dní. Nejčastěji má tak lázeňský pobyt podobu víkendového relaxu, který si mohou dovolit všichni. Příkladem jsou třeba známé lázně Teplice situované v severozápadních Čechách. Toto město je známé svými léčivými prameny, kulturním vyžitím a blízkostí ke krásným Krušným horám. Pokud zvolíte tuto variantu, určitě nezapomeňte navštívit místní divadlo a nedělní Malou Paříž v parku. Velké oblíbenosti se těší také Mariánské Lázně. Ty se specializují spíše na léčebné a rekonvalescenční procedury, tudíž jsou vhodné spíše k pasivnějšímu odpočinku. Potřebujete-li však zregenerovat své tělo, je toto ta správná volba. Posledním tipem jsou lázně Lednice. Ty nalezneme na jižní Moravě a stanou se skvělou základnou pro poznávací výlety po okolí. Daná lokalita je zapsána na seznamu Unesco, a tak si rozhodně nenechte ujít její jedinečné kouzlo.

Podívejte se sami

Výše zmíněné tipy samozřejmě nejsou jediné dostupné lázeňské pobyty u nás, a z toho důvodu je nejlepším řešením se podívat na internetové stránky spa.cz, kde naleznete ohromný výběr resortů na celém území naší země. Ať už hledáte aktivnější, nebo pasivnější relax, určitě si snadno vyberete i vy.

Publikováno: 13. 07. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ema Nováková