Přírodní doplněk stravy BETAVID: Dobrá volba, pokud přetěžujete zrak

Moderní doba je pohodlná, ale zároveň přináší mnoho úskalí, které mohou ovlivnit naše zdraví. Patří mezi ně také dlouhodobá expozice počítačovému obrazovce, řízení automobilu nebo časté sledování televize. To vše nadměrně zatěžuje oči a zhoršuje vidění. Naštěstí existuje přírodní způsob, jak zdraví očí podpořit a zlepšit vidění. Řeč je o přípravku BETAVID od českého výrobce Naturvita.

Světlík lékařský očím prospívá

Hlavní účinnou složkou přípravku BETAVID je světlík lékařský. Tato rostlina má dlouhou historii v tradiční medicíně pro své pozitivní účinky na oči. Světlík lékařský pomáhá udržovat zdravé oči, podporuje funkci sítnice a přispívá k lepšímu vidění, zejména pak u unavených očí. Pro ty, kteří tráví hodiny před monitorem, může právě tato složka značně ulevit.

Revitalizační účinky pro celý organismus

Není to ale jen úleva očí, proč BETAVID vyzkoušet. Tento přírodní doplněk stravy má také všeobecně posilující a revitalizační účinky na organismus. Světlík lékařský je prospěšný celému tělu - pomáhá udržet vitalitu a energii.

Antioxidační síla borůvek a červeného vína

Borůvky a červené víno jsou známé svými antioxidačními vlastnostmi, a právě tyto složky jsou taktéž nedílnou součástí přípravku BETAVID. Obsahují anthokyanosidy a další flavonoidy a fenolické látky, které mají výrazně antioxidační účinky. Tyto látky chrání buňky a tkáně před škodlivým působením kyslíkových radikálů. Navíc příznivě působí na cévní kapiláry, hladinu kolagenu v oku a funkci sítnice. Pomáhají tak udržet oči v optimálním stavu.

Beta-karoten pro kvalitní vidění

Další důležitou složkou BETAVIDu je beta-karoten, který je provitamínem vitamínu A. Ten se enzymovou oxidací v těle mění na aktivní vitamín A, jenž je nezbytný pro kvalitní vidění za šera a také pro tvorbu sliznic. Ze 6 mg beta-karotenu v přípravku se vytvoří 1 mg vitamínu A, což je fyziologická denní potřeba pro dospělé osoby.

Pokud tedy patříte mezi ty, kteří tráví hodiny před počítačovým obrazovkou, řídíte auto nebo dlouhé hodiny sledujete televizi, BETAVID od Naturvity může zdraví vašich očí skutečně prospět. Díky obsahu světlíku lékařského, antioxidačních vlastností borůvek a červeného vína - a vitamínu A z beta-karotenu jde o efektivní podporu zraku a celkové vitality. Zakoupíte jej zde v Gigalékárně.


Publikováno: 09. 10. 2023

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Jana Válková