Podívejte se, jaké zimní boty letos vedou

V posledních několika týdnech venkovní teplota pomalu klesá, a tak je nejvyšší čas vybrat podzimní a zimní obuv, která nejenže stylově vypadá, ale poskytuje i maximální komfort. V následujících řádcích vám prozradíme, které značky v současné době hrají prim. Trh s dámskou a pánskou obuví je poměrně rozmanitý. Zatímco dámy uchvátí kozačky, jež se hodí k jakémukoliv outfitu, pánům zase perfektně padnou zimní boty v kotníkovém provedení.

V zimních botách Rieker vám bude teplo za každého počasí

První společností, která je velice oblíbená, je Rieker. Jedná se o německou značku s tradicí od roku 1874. Původně byla obuv vyráběna pro bohaté obyvatele severní Itálie, nicméně postupně se pánské a dámské boty Rieker rozšířily do celého světa. Všechny modely odráží aktuální trendy, ovšem neztrácí ani po funkční stránce. Pyšní se nízkou hmotností, pevností a odolností. Společnost používá elastické materiály, tudíž každá bota se přizpůsobí chodidlu nositele. Boty značky Rieker disponují technologií Antistress, díky které jsou tlumeny otřesy, což prospívá páteři a také kloubům.

Tamaris si podmanil každou ženu milující moderní styl

Zapomenout nesmíme ani na zimní a podzimní boty Tamaris. Opět se jedná o německou značku, jež se specializuje jak na výrobu obuvi, tak i různých doplňků. Dámská obuv Tamaris vás nadchne především nadčasovým zpracováním. Všechny nabízené varianty se dokonale hodí k šatům, džínám i sukním. V módě se fantazii meze nekladou. Zima už klepe na dveře, a tak neotálejte a začněte nakupovat zimní oblečení a boty. Mráz dokáže překvapit ze dne na den a přece se nechcete třást zimou někde na autobusové zastávce při cestě do práce. Teplo je základ a to vám poskytnou kvalitní boty, které dnes koupíte i přes internet. Nemusíte tedy vůbec obcházet kamenné prodejny.

Publikováno: 07. 10. 2018

Kategorie: Móda & trendy

Autor: Ema Nováková