Bydlení

Rohová kuchyňská linka je cestou k pohodlnějšímu vaření

Lineární, či rohová kuchyňská linka? To je obvykle otázka, kterou si klademe, když se chystáme předělávat svoji kuchyň, nebo budujeme novou od základu. Na jakou vsadit?

Lineární, rohová, ale též do U a do G, kuchyně s ostrůvkem i bez – to vše jsou možnosti, které máme, pokud budujeme novou kuchyň. Přesněji v ideální situaci, kdy nás neomezuje prostor. Jenomže tak to není a obvykle musíme pracovat s vymezeným prostorem. Mnoho lidí si myslí, že mají jedinou možnost – lineární kuchyňskou linku. Jenomže ta je nutností skutečně pouze ve zcela minimálním prostoru. Obvykle máme k dispozici roh a jsme schopni s ním pracovat. Rohová kuchyňská linka se vyplatí, protože nabízí nejoptimalizovanější prostor pro rozčlenění pracovního prostoru na kuchyňské lince.

Rohová kuchyňská linka se hodí všude tam, kde máme k dispozici roh

Ten lze vytvořit i dostavěním příčky, která rozčlení prostor, jejž máme k dispozici. Rohové řešení výrazně zvýší možnosti kuchyně. Jsme do ní schopni osadit více spotřebičů, lépe si rozčlenit pracovní desku, ale i vytvořit zajímavější kuchyňský prostor po vizuální stránce. Nemusíte se bát, že bude roh nepraktický. Moderní kuchyně s ním umí pracovat. Kuchyňské studio Gabon nabízí mnoho možností, jak roh optimálně využít. Často se používá pro instalaci rohového dřezu. Velice praktické jsou speciální rohové skříňky s vnitřním vybavením, které ukryje i objemnější hrnce a větší sporadicky používané spotřebiče. Hodí se též pro odpadkové koše. A proč je rohové řešení kuchyně ideální? Obvykle se plocha rozdělí na část pro přípravu potravin k vaření a druhou pro jejich tepelné zpracování.

Rohové kuchyně Gabon

Brněnské kuchyňské studio Gabon nabízí rohové kuchyně z kvalitních materiálů a s perfektním kováním i vnitřním vybavením. Zástupci firmy k vám mohou přijít, zhodnotit možnosti kuchyně a poradit s optimálním řešením. Gabon kuchyně navrhuje, vyrábí i montuje.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.