Bydlení

Vířivky jsou trendem dnešní doby

Wellness centra jsou zavřená, proto lidé investují do vlastního privátního wellness, které by jim i v době koronavirové poskytovalo dostatek odpočinku, jenž potřebují. To ostatně potvrzují i výrobci a prodejci vířivek a luxusních saun. Zájem o ně stále roste a jsou každým dnem populárnější. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí vířivky, pravděpodobně se ptáte, jakou si pořídit? Přece jenom je nabídka opravdu široká a pestrá.

Když vířivka, tak opravdu kvalitní

Jelikož vířivky nejsou zrovna levnou záležitostí, vyplatí se koupit opravdu kvalitní vířivku. Chcete přece, aby s vámi nějaký ten čas pobyla. Otázkou však je, jak kvalitní vířivku poznat.

To, jestli se jedná o kvalitní nebo nekvalitní vířivku, poznáte už na první pohled. Prozradí to o ní její zpracování a také použité materiály. Za kvalitu se berou kupříkladu vířivky z akrylových listů. Samozřejmě vliv na celkovou životnost a zmiňovanou kvalitu mají vliv i další komponenty, které rozhodují.

IQ spa jako hit letošního roku

Soukromé vířivky obecně jsou trendem dnešní doby. Pokud bychom měli vypíchnout jednu, která však strčí všechny ostatní do kapsy, vybrali bychom IQ spa, což je hotový hit letošního roku. Tento typ vířivek je známý tím, že dopřává člověku maximální odpočinek. Lehátka jsou ergonomicky tvarovaná a lze je pořídit v celé řadě barevných provedení.

Rozhodující jsou funkce vířivky

Nabízené vířivky jsou dnes opravdu na velice vysoké úrovni, o tom není pochyb ani sporu. Ta, pro kterou se rozhodnete, by měla obsahovat řadu funkcí. V ideálním případě by měla být vířivka tichá a energeticky úsporná. Vhodný je také protizámrazový systém, díky kterému budete moct používat vířivku po celý rok – ať už bude léto nebo tuhá zima.

Užitečných funkcí, které oceníte u soukromé vířivky, je však daleko více.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.