Vířivky jsou trendem dnešní doby

Wellness centra jsou zavřená, proto lidé investují do vlastního privátního wellness, které by jim i v době koronavirové poskytovalo dostatek odpočinku, jenž potřebují. To ostatně potvrzují i výrobci a prodejci vířivek a luxusních saun. Zájem o ně stále roste a jsou každým dnem populárnější. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí vířivky, pravděpodobně se ptáte, jakou si pořídit? Přece jenom je nabídka opravdu široká a pestrá.

Když vířivka, tak opravdu kvalitní

Jelikož vířivky nejsou zrovna levnou záležitostí, vyplatí se koupit opravdu kvalitní vířivku. Chcete přece, aby s vámi nějaký ten čas pobyla. Otázkou však je, jak kvalitní vířivku poznat.

To, jestli se jedná o kvalitní nebo nekvalitní vířivku, poznáte už na první pohled. Prozradí to o ní její zpracování a také použité materiály. Za kvalitu se berou kupříkladu vířivky z akrylových listů. Samozřejmě vliv na celkovou životnost a zmiňovanou kvalitu mají vliv i další komponenty, které rozhodují.

Villeroy & Boch

Značka Villeroy & Boch je synonymem pro kvalitní vířivky pro rodinu a to jak do interiéru, tak exteriéru. Můžete umístit na zahradu k terase rodinného domu nebo třeba chaty. Svou kvalitou si našly oblibu i u komerčních wellness center, které se během dlouhotrvajícího nouzového stavu uzavřených provozoven, byly první volbou při modernizaci a doplnění o nové wellness vířivky, aby wellness centra vyšly po krizi ještě silnější a konkurence schopnější.

Rozhodující jsou funkce vířivky

Nabízené vířivky jsou dnes opravdu na velice vysoké úrovni, o tom není pochyb ani sporu. Ta, pro kterou se rozhodnete, by měla obsahovat řadu funkcí. V ideálním případě by měla být vířivka tichá a energeticky úsporná. Vhodný je také protizámrazový systém, díky kterému budete moct používat vířivku po celý rok - ať už bude léto nebo tuhá zima.

Užitečných funkcí, které oceníte u soukromé vířivky, je však daleko více.

Publikováno: 27. 11. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková