Domů » Jak vybrat hodinky pro muže?
Móda & krása

Jak vybrat hodinky pro muže?

I když se může zdát, že jsou hodinky přežitek a že dnes je jejich funkce tak nějak nepodstatná, protože stejně neodtrhneme oči od mobilu, není to pravda. Pánské hodinky jsou stále velmi zajímavým doplňkem podtrhujícím jeho šarm a názor. Právě proto vybrat ty správné pro konkrétního muže vyžaduje respekt k jeho stylu a osobnosti. Poradíme vám na co se při výběru zaměřit.

Pánské hodinky Timex mění muže v gentlemany

Hodinky pro muže jsou vždy tak trochu výjimečným dárkem. Záleží však na příležitosti a okolnostech. Jiné hodinky budete kupovat v případě, že jsou to jeho první dospělé hodinky, odlišné představy a kritéria nastanou, pokud se rozhodnete pro obměnu stávajících každodenních pánských hodinek, stejně jako se logicky změní nároky při nápadu na pořízení sportovních hodinek. Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv typ, vždy speciálně u pánských hodinek mějte vysoké nároky na kvalitu provedení, případně vybavenost funkcí. U univerzálních hodinek na běžné nošení, mějte na paměti, že jej musí něčím vystihovat. Velikostí, stylem, jednoduchostí, tvarem pouzdra, detailem v provedení ciferníku, je na vás, v čem pro něj budou zásadní. Chcete-li aby pro něj byly ty nejoblíbenější, musí se v nich zkrátka najít sám. Dobrou volbou jsou pánské hodinky Timex – spojují kvalitu, eleganci a vyspělost ve všech typech svých modelů. I ryze sportovní hodinky tak na první pohled napovídají, že si dotyčný uměl vybrat.

Pánské hodinky Timex. Foto: brasty.cz

Hodinky musí být pro muže technicky přitažlivé

Určitě byste měli mít jasno v tom, zda přivítá hodinky ručičkové či s digitálním displejem. Jestli bude nadšen z nejmodernějších hodinek, které umí zvednout hovor či zobrazit SMS, zprávu, počítá kroky i měří tep nebo je pro něj srdeční záležitostí retro styl v moderním provedení či vyhledává klasiku v podobě robustnějších klasických univerzálních hodinek. Nabídka pánských hodinek Timex umí vyhovět všem přáním. Kompromisy, možná, přijdou pouze s ohledem na finanční situaci.

Pánské hodinky jsou hlavním doplňkem v oblasti šperků

Ani v oblasti hodinek se nesnažte muže měnit k obrazu svému a pořizovat mu takové, které se líbí více vám. Je to stejné jakoby on vám pořídil šperk protichůdný vašemu vkusu. Rozumná střední cesta je najít takové pánské hodinky, po kterých by spolehlivě sáhl, ale v té nejvyšší, pro vás, dostupné kvalitě. Mimo prvotřídního strojku a přidaných funkcí je nejdůležitější ochranné sklíčko ciferníku odolné proti poškrábání a řemínek, na kterém nepoznáte každodenní používání. Spolehnout se v tomto směru můžete na kryty ze syntetického safírového skla. Mnohem levnější a tím pádem i dostupnější variantou je plast nebo minerální safírové sklo. U řemínkových materiálů je nejlepším rozhodnutím kůže, kovové materiály nebo plast, který je charakteristický pro sportovní či pro armádní typy pánských hodinek.

Asi by vás nikdy nenapadlo, že právě výběr pánských hodinek je vynikajícím testem, jak dobře muže znáte. Možná právě proto jsou pánské hodinky tak vysoce ceněným dárkem. Ale nebojte se, špičkové kousky jako pánské hodinky Timex obvykle znamenají zásah do černého.

Věnovat rozhodování a výběru více času a zodpovědět si u toho pár otázek je zaručená cesta nejen při výběru pánských hodinek, ale u každého významnějšímu dárku, který by se měl stát součástí toho, komu je určen.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.