Jak se stát modelkou?

Stát se modelkou nebo manekýnou je odjakživa sen každého děvčátka. Už od útlých let se holčičky zdobí a krášlí, aby zaujaly své okolí a hrají si na objekt jedinečné krásy, před kterým padají všichni muži do mdlob. Prvotním předpokladem k tomu, aby se dětský sen mohl proměnit ve skutečnost, je skutečnost, že dívka vyroste do krásy a získá i požadované centimetry.

Co nesmí modelce chybět?

U topmodelek je minimální požadovaná výška 170 cm a optimální míry 90-60-90. U agentury Jessproduction tak přísné podmínky nejsou. Důležitý je celkově souměrný vzhled, výrazný obličej, schopnost prezentovat se, zaujmout a komunikovat. Pakliže dívka ovládá jeden nebo více cizích jazyků, je to její předností. Modelingová agentura si zakládá na tom, že svým klientům nabízí profesionálky, které mají zkušenosti, ovládají vybrané chování, jsou reprezentativní a spolehlivé. Je nutné upozornit, že práce modelky je časově, fyzicky i psychicky náročná, proto není vhodná úplně pro každého. Hezká dívka se ale může bezvadně uplatnit jako hosteska, což je obor velmi příbuzný. Pozice hostesky je vyhledávaná velkým počtem klientů z firemních holdingů, ale i u pořadatelských agentur, které dívky využívají jako atraktivní pomocnice, jež profesionálně zvládnou každou situaci.

Modelka nebo hosteska?

Hostesky agentura se specializují na promo akce, konference, večírky, kongresy, či jiné odborné nebo firemní akce. Pracují zde jako administrátorky, společnice, barmanky nebo tlumočnice. Hostesky se uplatní i na koncertech, výstavách i oslavách, například jako uvaděčky nebo konferenciérky. Obecně mají za úkol pobavit, obsloužit, stejně jako svou přítomností pomoci dojednat byznys. U Jessproduction je možné vybrat si modelky i hostesky online formou. Na webových stránkách mají dívky své medailonky, díky nimž si klient udělá prvotní představu o vizuální stránce i schopnosti komunikace v cizím jazyce.

Publikováno: 23. 07. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková