Bydlení

Vybíráte nové interiérové dveře? Využijte skvělou akci od ERKADO a získejte jedny zdarma!

Dveře sice nejsou rohlíky a při výběru by rozhodně neměla hrát prim cena, ovšem v případě akce známého prodejce ERKADO jde o neodolatelnou akci, v rámci které můžete ušetřit nezanedbatelnou částku. Podrobnosti najdete v následujících řádcích.

Interiérové dveře by měly dobře vypadat a zároveň oplývat potřebnými vlastnostmi – především pak odolností. Odborníci z české společnosti ERKADO jsou ti toho moc dobře vědomi a již přes 35 let vyrábí a dodávají domácnostem dveře plně odpovídající současným standardům.

ERKADO potěšil zákazníky skvělou akcí na dveře, v rámci které si mohli zakoupit populární modely MAGNOLIE, JUKA a FORSYCIE ve všech odstínech GREKO a CPL, PREMIUM, a to v následujících provedeních:

  • jednokřídlé otočné dveře,
  • falcové dveře,
  • bezfalcové dveře.

Při nákupu 4 křídel získáte jedno zcela zdarma a v případě kompletu dveří a zárubní dostanete navíc také kliku (vybrat si můžete mezi NERO-R-C, TESA-R-C a ALEXA-R). Samozřejmostí je libovolná kombinace různých odstínů a modelů. Prohlédnout si je můžete na webových stránkách. Na co se však akce nevztahuje, jsou posuvné a dvoukřídlé dveře.

Interiérové dveře ERKADO, které si nyní můžete koupit v akci, mají oproti klasickým modelům s papírovou voštinou mnoho výhod. Vyrábí se z masivního rámu z plné desky o tloušťce 22 mm a díky pevným kolíkovým spojům a perodrážce jsou pevnější. Součástí rámu jsou tři dvoučepové závěsy s možností regulace. Hrany dveří jsou mírně zaoblené a neobsahují spoje, což zaručuje delší životnost.

V ceně je zahrnuto také sklo dle výběru (matné i čiré). Zasklení je řešeno esteticky – bez použití rámečku, což dveřím propůjčuje luxusní vzhled.

Povrchová úprava je volitelná:

  1. nejoblíbenější povrch 3D GREKO se zvýrazněnou strukturou dřeva,
  2. CPL laminát se zvýšenou odolností,
  3. nadprůměrné odolný, strukturovaný povrch PREMIUM.

Akce na dveře ERKADO platí do 30.9. 2018 při objednání 5 kusů. Více info naleznete tady.

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Domácí vířivky Aquavia Spa budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.