Domů » Vybíráte nové interiérové dveře? Využijte skvělou akci od ERKADO a získejte jedny zdarma!
Bydlení

Vybíráte nové interiérové dveře? Využijte skvělou akci od ERKADO a získejte jedny zdarma!

Dveře sice nejsou rohlíky a při výběru by rozhodně neměla hrát prim cena, ovšem v případě akce známého prodejce ERKADO jde o neodolatelnou akci, v rámci které můžete ušetřit nezanedbatelnou částku. Podrobnosti najdete v následujících řádcích.

Interiérové dveře by měly dobře vypadat a zároveň oplývat potřebnými vlastnostmi – především pak odolností. Odborníci z české společnosti ERKADO jsou ti toho moc dobře vědomi a již přes 35 let vyrábí a dodávají domácnostem dveře plně odpovídající současným standardům.

ERKADO potěšil zákazníky skvělou akcí na dveře, v rámci které si mohli zakoupit populární modely MAGNOLIE, JUKA a FORSYCIE ve všech odstínech GREKO a CPL, PREMIUM, a to v následujících provedeních:

  • jednokřídlé otočné dveře,
  • falcové dveře,
  • bezfalcové dveře.

Při nákupu 4 křídel získáte jedno zcela zdarma a v případě kompletu dveří a zárubní dostanete navíc také kliku (vybrat si můžete mezi NERO-R-C, TESA-R-C a ALEXA-R). Samozřejmostí je libovolná kombinace různých odstínů a modelů. Prohlédnout si je můžete na webových stránkách. Na co se však akce nevztahuje, jsou posuvné a dvoukřídlé dveře.

Interiérové dveře ERKADO, které si nyní můžete koupit v akci, mají oproti klasickým modelům s papírovou voštinou mnoho výhod. Vyrábí se z masivního rámu z plné desky o tloušťce 22 mm a díky pevným kolíkovým spojům a perodrážce jsou pevnější. Součástí rámu jsou tři dvoučepové závěsy s možností regulace. Hrany dveří jsou mírně zaoblené a neobsahují spoje, což zaručuje delší životnost.

V ceně je zahrnuto také sklo dle výběru (matné i čiré). Zasklení je řešeno esteticky – bez použití rámečku, což dveřím propůjčuje luxusní vzhled.

Povrchová úprava je volitelná:

  1. nejoblíbenější povrch 3D GREKO se zvýrazněnou strukturou dřeva,
  2. CPL laminát se zvýšenou odolností,
  3. nadprůměrné odolný, strukturovaný povrch PREMIUM.

Akce na dveře ERKADO platí do 30.9. 2018 při objednání 5 kusů. Více info naleznete tady.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.