Domů » HOBBY DE LUXE – pro rodiny na cestách
Cestování

HOBBY DE LUXE – pro rodiny na cestách

V portfoliu známého německého výrobce obytných přívěsů Hobby nalezneme několik různých modelových řad různých kategorií. Řada DE LUXE patří mezi kategorie vyšší třídy a snaží se nabízet vysoký komfort bydlení na cestách. I přitom však měla firma na paměti potřeby rodin s dětmi, a proto byla více než polovina z celkového počtu dvanácti modelů této řady navržena právě s ohledem na jejich potřeby. Co lze tedy od série karavanů Hobby DE LUXE ve verzi roku 2018 očekávat? A stojí opravdu za koupi?

Šikovný krasavec

Na první pohled zaujme u modelu DE LUXE design, jeho elegantní tvary i luxusní šedobílé provedení dává tušit, že máme tu čest se šlechticem mezi přívěsy. Tato modelová řada ale není jen krásná, je i 100 % funkční. Jak již bylo řečeno, vybírat lze z celkem dvanácti konkrétních modelů lišících se navzájem vybavením a uspořádáním interiéru. Ve většině z nich nalezneme palandu, a i rodiny na cestách se tak do přívěsu pohodlně vejdou.

Domov na dvou kolech

Vnitřní vybavení je bohaté a cestovatelé tak nemusí mít strach, že budou postrádat něco z komfortu na který jsou zvyklí doma. Hned deset z dvanácti modelů je vybaveno užitečnou, 150 l chladničkou. Volit můžete i z mnoha možností rolet a sítí pro okna, to přední lze instalovat dokonce jako panoramatické a koupelna může být osazena oknem střešním. Interiér poskytuje též dostatek úložného prostoru. Nový majitel si jej může upravit dle svého vkusu, neboť k dispozici je několik variant nábytkového dekoru i čalounění.

Samozřejmostí je nápaditě provedená koupelna i příjemná kuchyň. Zima vám v přívěsu nebude díky topení a až na jeden model mají všechny ostatní elektrický bojler. Děti ocení svůj samostatný vypínač osvětlení a rodiče mohou být v klidu díky kvalitnímu rozvodu elektřiny a proudovému chrániči. Modelová řada DE LUXE zkrátka poskytne rodinám na cestách ten nejlepší komfort. Zbývá jen vyrazit!

Štítky

Kde to žije

Fotograf Pavel Vávra

Svatební fotograf Pavel Vávra pořídí originální fotky z vaší svatby.

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.