HOBBY DE LUXE – pro rodiny na cestách

V portfoliu známého německého výrobce obytných přívěsů Hobby nalezneme několik různých modelových řad různých kategorií. Řada DE LUXE patří mezi kategorie vyšší třídy a snaží se nabízet vysoký komfort bydlení na cestách. I přitom však měla firma na paměti potřeby rodin s dětmi, a proto byla více než polovina z celkového počtu dvanácti modelů této řady navržena právě s ohledem na jejich potřeby. Co lze tedy od série karavanů Hobby DE LUXE ve verzi roku 2018 očekávat? A stojí opravdu za koupi?

Šikovný krasavec

Na první pohled zaujme u modelu DE LUXE design, jeho elegantní tvary i luxusní šedobílé provedení dává tušit, že máme tu čest se šlechticem mezi přívěsy. Tato modelová řada ale není jen krásná, je i 100 % funkční. Jak již bylo řečeno, vybírat lze z celkem dvanácti konkrétních modelů lišících se navzájem vybavením a uspořádáním interiéru. Ve většině z nich nalezneme palandu, a i rodiny na cestách se tak do přívěsu pohodlně vejdou.

Domov na dvou kolech

Vnitřní vybavení je bohaté a cestovatelé tak nemusí mít strach, že budou postrádat něco z komfortu na který jsou zvyklí doma. Hned deset z dvanácti modelů je vybaveno užitečnou, 150 l chladničkou. Volit můžete i z mnoha možností rolet a sítí pro okna, to přední lze instalovat dokonce jako panoramatické a koupelna může být osazena oknem střešním. Interiér poskytuje též dostatek úložného prostoru. Nový majitel si jej může upravit dle svého vkusu, neboť k dispozici je několik variant nábytkového dekoru i čalounění. Samozřejmostí je nápaditě provedená koupelna i příjemná kuchyň. Zima vám v přívěsu nebude díky topení a až na jeden model mají všechny ostatní elektrický bojler. Děti ocení svůj samostatný vypínač osvětlení a rodiče mohou být v klidu díky kvalitnímu rozvodu elektřiny a proudovému chrániči. Modelová řada DE LUXE zkrátka poskytne rodinám na cestách ten nejlepší komfort. Zbývá jen vyrazit!

Publikováno: 25. 02. 2018

Kategorie: Cestování

Autor: Ema Nováková

Tagy: karavany hobby