Díky stylové roušce přečkáte pandemii s úsměvem na rtech

Na období pandemie není vůbec nic úsměvného, a to ani přesto, že se mnoha lidem splnil sen o home office. Koronavirus nám již téměř rok komplikuje život a spousta nemocných kvůli němu skončila v kritickém stavu a jednotce intenzivní péče. Zažíváme stres, musíme dodržovat přísná hygienická opatření a... nosit roušky, což je pro mnohé nepřekonatelná problém. Protože ruku na srdce – mít na tváři ochranu z nepříliš komfortního materiálu není dvakrát příjemné. Ale nabízí se mnohem příjemnější alternativa v podobě stylové antibakteriální roušky s potiskem. Objevili jsme ji v Rouškoshopu a zamilovali se do ní na první pohled.

Sebevyjádření? Díky roušce je to snadné!

Pokud se rádi oblékáte tak, abyste svému okolí dali jasně najevo svůj vkus, a třeba i názory, není nic jednoduššího, než tak učinit právě prostřednictvím roušky. Na rouskoshop.cz si vyberete z širokého spektra motivů a současně si můžete nechat vyrobit roušku s vlastním potiskem. Zda půjde o logo vaší firmy nebo zkrátka motiv, který je vám blízky, je plně ve vaší režii.

Konečně rouška, která je stylová i pohodlná

Roušky z Rouškoshopu jsou hezké na pohled a zároveň chrání před nákazou. Vyrábí se v profi české dílně ze saténového polyesteru, při čemž vnitřní část tvoří textilie s aktivním stříbrem – materiál brání množení mikroorganismů a současně je příjemný při nošení. V nabídce seženete roušky pro ženy, muže i děti a na své si přijdou také zájemci o roušky jednorázové či tzv. neroušky. O co se jedná? Neroušky získaly svůj název díky své jedinečné prodyšnosti - jsou to tedy roušky, ve kterých se dobře dýchá. Vyžadujete-li na tváři roušku, o které téměř nebudete vědět, pak je tento typ správnou volbou. S designovými rouškami pandemii přečkáte v mnohem lepší náladě. Ochráníte své okolí – a nebudete neustále myslet na to, že váš perfektně sladěný outfit sráží nevzhledná zdravotnická potřeba.

Publikováno: 02. 12. 2020 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Ema Nováková