Zdraví

Díky stylové roušce přečkáte pandemii s úsměvem na rtech

Na období pandemie není vůbec nic úsměvného, a to ani přesto, že se mnoha lidem splnil sen o home office. Koronavirus nám již téměř rok komplikuje život a spousta nemocných kvůli němu skončila v kritickém stavu a jednotce intenzivní péče. Zažíváme stres, musíme dodržovat přísná hygienická opatření a… nosit roušky, což je pro mnohé nepřekonatelná problém. Protože ruku na srdce – mít na tváři ochranu z nepříliš komfortního materiálu není dvakrát příjemné. Ale nabízí se mnohem příjemnější alternativa v podobě stylové antibakteriální roušky s potiskem. Objevili jsme ji v Rouškoshopu a zamilovali se do ní na první pohled.

Sebevyjádření? Díky roušce je to snadné!

Pokud se rádi oblékáte tak, abyste svému okolí dali jasně najevo svůj vkus, a třeba i názory, není nic jednoduššího, než tak učinit právě prostřednictvím roušky. Na rouskoshop.cz si vyberete z širokého spektra motivů a současně si můžete nechat vyrobit roušku s vlastním potiskem. Zda půjde o logo vaší firmy nebo zkrátka motiv, který je vám blízky, je plně ve vaší režii.

Konečně rouška, která je stylová i pohodlná

Roušky z Rouškoshopu jsou hezké na pohled a zároveň chrání před nákazou. Vyrábí se v profi české dílně ze saténového polyesteru, při čemž vnitřní část tvoří textilie s aktivním stříbrem – materiál brání množení mikroorganismů a současně je příjemný při nošení.

V nabídce seženete roušky pro ženy, muže i děti a na své si přijdou také zájemci o roušky jednorázové či tzv. neroušky. O co se jedná? Neroušky získaly svůj název díky své jedinečné prodyšnosti – jsou to tedy roušky, ve kterých se dobře dýchá. Vyžadujete-li na tváři roušku, o které téměř nebudete vědět, pak je tento typ správnou volbou.

S designovými rouškami pandemii přečkáte v mnohem lepší náladě. Ochráníte své okolí – a nebudete neustále myslet na to, že váš perfektně sladěný outfit sráží nevzhledná zdravotnická potřeba.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.