Domů » Newborn focení novorozenců Brno – to jsou služby Ivany Messeri
Skvělé tipy

Newborn focení novorozenců Brno – to jsou služby Ivany Messeri

Některé chvíle v životě stojí za to zvěčnit jinak než jen amatérskou fotografií. V životě ženy a rodiny je to rozhodně těhotenství a narození potomka.

Nechte si vyfotit svoje bříško

Těhotenské focení Brno, a rovněž focení novorozenců, nabízí profesionální fotografka Ivana Messeri. Viděli jste v médiích krásné studiové fotky celebrit, nebo se jimi chlubily vaše kolegyně a kamarádky? Ivana Messeri radí pořídit si tyto fotografie kolem sedmého až osmého měsíce těhotenství. Tehdy je bříško nádherně kulaté a nastávajícím maminkám to sluší nejvíce. Krásné jsou samotné fotografie, ale stále častěji se pořizují i s partnerem, nebo s již narozenými dětmi jako rodinná fotografie.

Další možností je nechat si profi fotografem zmapovat celé těhotenství, od samého počátku až po dobu těstě před porodem. Je to jedna z nejkrásnějších památek, která nám na těhotenství zůstane. Umělecké těhotenské fotografie rozhodně nezůstanou pouze ve fotoalbu. Obvykle si z nich děláme různé velkoplošné obrazy, které zdobí naše ložnice i obývací pokoje.

Newborn focení novorozenců Brno

Na profi fotografie však nezapomeňte ani po narození miminka. Nejlépe je si toto focení naplánovat už dva měsíce před termínem porodu. To proto, abyste neměli problém s vhodným termínem. Newborn focení novorozenců Brno – to je opět synonymum pro fotografování Ivanou Messeri. Miminka se fotí nejčastěji v prvních čtrnácti dnech po narození. Hodně spinkají, proto se dají snadněji stylizovat fotografie. Právě v tomto období jsou novorozenci skutečně nejkrásnější a hlavně nejfotogeničtější.

Miminka lze fotit samostatně, v různých stylizovaných polohách a s krásnými romantickými pomůckami k focení dětí. Oblíbené jsou však i fotky rodinné – s maminkou, s tatínkem, s rodiči i se sourozenci. Méně tradiční je focení se starými rodiči, ale zkuste to. Budou nádhernou památkou a pro babičku či dědečka nachystáte krásný dárek třeba k Vánocům. Fotografie jim můžete zpracovat jako kalendář, nebo jako nádhernou velkoplošnou fotografii.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.