Newborn focení novorozenců Brno – to jsou služby Ivany Messeri

Těhotenské focení Brno, a rovněž focení novorozenců, nabízí profesionální fotografka Ivana Messeri. Viděli jste v médiích krásné studiové fotky celebrit, nebo se jimi chlubily vaše kolegyně a kamarádky? Ivana Messeri radí pořídit si tyto fotografie kolem sedmého až osmého měsíce těhotenství. Tehdy je bříško nádherně kulaté a nastávajícím maminkám to sluší nejvíce. Krásné jsou samotné fotografie, ale stále častěji se pořizují i s partnerem, nebo s již narozenými dětmi jako rodinná fotografie.

Další možností je nechat si profi fotografem zmapovat celé těhotenství, od samého počátku až po dobu těstě před porodem. Je to jedna z nejkrásnějších památek, která nám na těhotenství zůstane. Umělecké těhotenské fotografie rozhodně nezůstanou pouze ve fotoalbu. Obvykle si z nich děláme různé velkoplošné obrazy, které zdobí naše ložnice i obývací pokoje.

Na profi fotografie však nezapomeňte ani po narození miminka. Nejlépe je si toto focení naplánovat už dva měsíce před termínem porodu. To proto, abyste neměli problém s vhodným termínem. Newborn focení novorozenců Brno – to je opět synonymum pro fotografování Ivanou Messeri. Miminka se fotí nejčastěji v prvních čtrnácti dnech po narození. Hodně spinkají, proto se dají snadněji stylizovat fotografie. Právě v tomto období jsou novorozenci skutečně nejkrásnější a hlavně nejfotogeničtější.

Miminka lze fotit samostatně, v různých stylizovaných polohách a s krásnými romantickými pomůckami k focení dětí. Oblíbené jsou však i fotky rodinné – s maminkou, s tatínkem, s rodiči i se sourozenci. Méně tradiční je focení se starými rodiči, ale zkuste to. Budou nádhernou památkou a pro babičku či dědečka nachystáte krásný dárek třeba k Vánocům. Fotografie jim můžete zpracovat jako kalendář, nebo jako nádhernou velkoplošnou fotografii.

Publikováno: 19. 07. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková