Finance & práce

Jaké rekvalifikační kurzy v Karlových Varech se nyní otevírají?

Máte chuť změnit svoji kariéru a spolu s ní i svůj celý život? Nikdy není pozdě změnit kvalifikaci a uplatnit se třeba v oboru, po němž je v současné době vyšší poptávka. Stačí jen odhodlání a trocha času. Nemusíte se znovu zapisovat do školy, ani se soustředit na pochybné online vzdělávání. Zapište se do rekvalifikačního kurzu!

Možná víte, že rekvalifikační kurzy často absolvují lidé zapsaní na úřadu práce. Když dlouho nemohou najít žádné zaměstnání, absolvují kurz, který je připraví na výkon nového povolání, a mnohdy jim ho dokonce zaplatí právě úřad práce. Do rekvalifikačního kurzu se však může přihlásit úplně každý, i ten, kdo zaměstnání má.

Rekvalifikační kurzy se dají bez problémů zvládnout při zaměstnání

Rekvalifikační kurzy jsou koncipované tak, aby se daly absolvovat i tehdy, když jste zaměstnaní a od pondělí do pátku chodíte do práce. Výuka se koná obvykle jednou týdně v sobotu, přičemž zhruba do tří měsíců máte vystudováno. Samozřejmě budete muset omezit nějaké své aktivity, aby zbyl čas na studium, ale skutečně se to vyplatí. Tři měsíce učení vám pomohou vyhoupnout se v kariérním žebříčku.

V současné době se rekvalifikační kurzy konají ve všech větších městech a západ republiky není výjimkou. Jaké rekvalifikační kurzy Karlovy Vary nabídnou právě vám?

Populární jsou účetnictví i personalistika

Rekvalifikační kurzy v Karlových Varech pořádá například společnost Orange Academy působící po celé republice. Trendy jsou celorepublikově podobné, velký zájem budí například mzdové účetnictví nebo personalistika a oba tyto kurzy se otevírají taktéž v Karlových Varech.

Personalistika startuje nyní začátkem října, ještě je ale možné se do kurzu připojit. Výuka zabere celkem 10 dní, takže v prosinci máte vystudováno a od nového roku můžete začít s novou kariérou. 10. října se pak otevírá kurz s názvem Mzdové účetnictví se základy personalistiky, který kombinuje oba populární obory. Kdo není přímo z Karlových Varů a nechce trávit čas dojížděním, tomu přijde vhod varianta Mzdové účetnictví se základy personalistiky online, do nějž je možné přihlásit se okamžitě.

Výuka v Karlových Varech probíhá na adrese Moskevská 11 v blízkosti autobusového nádraží a dolního vlakového nádraží, místo konání je tedy ideální i pro dojíždějící.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.