Domů » Neztrácejte čas prodejem vozu, využijte výkup aut
Finance & práce

Neztrácejte čas prodejem vozu, využijte výkup aut

Vybírat nové auto je radost a zbavovat se toho starého starost. Buď musíte zveřejnit inzerát a trávit čas dohadováním se s potenciálními zájemci, nebo dojet do autobazaru a akceptovat jejich nízkou výkupní cenu. Málokdo ví, že existuje ještě další varianta. Jednodušší a finančně výhodnější.

Tou variantou je výkup aut v Praze a vlastně nejenom tam. Společnost ZAHOTOVE, která vozy vykupuje, jak název napovídá, za peníze v hotovosti na ruku, působí po celé republice. Kamkoliv po republice za vámi přijede a zařídí odvoz či odtah vozidla. Vykupuje totiž i auta nepojízdná.

Prodejte staré auto nebo vrak hyzdící zahradu

Ano, čtete správně. Tohle je jedinečná šance zbavit se starého auta, které už není v ideálním stavu, nebo dokonce nepojízdného vraku. Možná i ten se ještě bude dát využít na náhradní díly. Podmínkou je, aby měl kola, pomocí nichž se dá transportovat.

Cenu zjistíte po vyplnění formuláře

Firma vykupuje vozy z celé ČR a přijede si pro ně, avšak ještě než k tomu dojde, sdělí vám předběžnou cenovou nabídku. Vy se rozhodnete, jestli je pro vás daná částka zajímavá, a pokud ano, dohodnete si osobní schůzku.

Podle čeho se cena určuje? Záleží na technickém stavu, vlastnictví veškerých klíčů, původu v ČR a mnoha dalších kritérií. Velký vliv máte také vy sami – jak moc přesně auto popíšete a nafotíte, ovlivňuje, o kolik se bude odhad ceny lišit od finální částky. Tu vám sdělí odborník, který si pro auto přijede.

Objednejte si výkup online

Zní to dost lákavě? Tak na nic nečekejte, na webu Zahotove.cz vyplňte formulář s informacemi o vašem vozidle a počkejte, až se vám společnost ZAHOTOVE nabízející výkup vozů v Praze a celé ČR ozve. Vykoupí od vás veškeré osobní, firemní i užitkové vozy, veterány, stavební stroje, dokonce i auta s propadlou STK. A nebojte se ozvat, pokud jich doma máte rovnou více.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.