Móda & krása

Šperky na míru: nadčasová elegance

Každá žena má ráda šperky, o tom není pochyb. Rády se zdobíme, abychom se líbily okolí i sobě a touha se odlišit nás provází už od nepaměti. Šperky na míru plní ženám sny o jedinečnosti.

Touha po originalitě

Různé malé pazourky, drápy a šperky z přírodních materiálů objevují archeologové už z dob pravěku. Za nejstarší šperk jsou považovány drobné korálky z doby před 50 000 lety. Šperky z hlíny, dřeva, zdobené lasturami si pak lidé vyráběli spíše jako talismany proti zlým silám a teprve v roce 2700 před naším letopočtem se začal zpracovávat kov. Je to důkazem, že lidé se vždy chtěli něčím a nějak odlišit a také ozdobit, aby byli pro své okolí atraktivnější. Dnes už se naštěstí nemusíme spoléhat na kořínky a kamení, máme mnohem lepší možnosti. Oblíbené jsou šperky na míru, které budete nosit s láskou a budou vyjadřovat vaši osobnost i styl. Nepodléhají módním trendům a jsou stále více populární, protože jsou jedinečné a nikdo jiný nemá stejný.

Přímo na míru

Elegantní a nadčasové designové šperky se vyrábí přímo na míru konkrétní osobě. Jejich návrh, vývoj i konečná výroba se nedají uchvátat. Můžete mít jasno v tom, jaký šperk chcete a jak má vypadat, přesto se poradě s odborníkem nevyhýbejte a vyslechněte si veškeré možnosti zpracování i výběru materiálu.

Než se autorský šperk vytvoří jako návrh na papíře, dá to práci. Vše dokonalé potřebuje svůj čas. Šperkař navrhne dokonalý design a současně dá pozor na to, aby byl šperk funkční a zpracovatelný. Podobně, jako by skladatel složil dokonalou operu, ale nebylo by pěvce, který by svým rozsahem i technikou dosahoval skladatelovy vize, je to i v případě šperků na míru. Vždy je třeba i myslet o krok napřed.

Kromě zpracování pomůže šperkař vybrat drahé přírodní kameny, zlato nebo jiný kov a navrhne podobu šperku. Ten by měl vyjadřovat osobnost svého nositele, proto výrobě předchází konzultace, aby měl šperkař představu o tom, pro koho jej vyrábí. Jaké má záliby, styl, povahu a mnoho dalších drobných detailů, které jsou potřeba k vytvoření dokonalého šperku na míru. Tak, aby si jej jeho budoucí majitel zamiloval na první pohled.

Šperky na míru jsou nadčasové a hodí se naprosto ke každému oblečení, ať už jdete do divadla, na obchodní jednání nebo rodinnou oslavu.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.