Poznejte moderní metody omlazení a hydratace pleti

Toužíte po krásném mladistvém vzhledu, ale vaše pokožka je povadlá a málo hydratovaná? Řešením mohou být zákroky moderní estetické medicíny. Ve většině případů jde o neinvazivní kroky, které jsou ve většině případů i bezbolestné. O co jde, z jakých metod můžete vybírat a na jaké výsledky se těšit? Všechny základní informace se dozvíte v tomto článku.

Chemický peeling pro zmírnění nedokonalostí pleti

S chemickým peelingem je možné dosáhnout zmírnění drobných vrásek a menší výraznosti pigmentových skvrn. Hodí se pro všechny s mastnou a problematickou pletí, protože jde o opravdu důkladné vyčištění pórů. Pro očištění pleti se používá speciální roztok, jehož efektem je očištění svrchní vrstvy kůže. Při větších problémech se doporučuje ošetření opakovat, ale to vám mnohem lépe a přesně řekne specialista provádějící tuto metodu.

Zbavte se kruhů a váčků pod očima

Častý problém, se kterým se trápí mnoho žen, spočívá v nevzhledných kruzích a váčcích pod očima. Na vině je genetický předpoklad i nevhodná životospráva. Dobrou zprávou ale je, že se dá s tímto kosmetickým nedostatkem poměrně efektivně bojovat. Pro ošetření se využívá injekční výplň s kyselinou hyaluronovou, vitamíny a minerály. Aplikací na cílové místo v oblasti očí je možné dosáhnout viditelného zlepšení hned po prvním zákroků. Zákrok trvá zhruba 20 minut a výsledek vydrží půl roku až rok v závislosti na tom, jak velký byl problém a zda se dále vystavujete rizikovým faktorům.

Mezoterapie

Povadlou pokožku bez života je možné vzpružit s pomocí mezoterapie. V rámci tohoto ošetření je velmi tenkou jehličkou vpraven ošetřující roztok. Ukládá se do střední vrstvy pokožky, kde bude podněcovat hydrataci a správnou výživu i několik měsíců po zákroku. Jde o víceméně bezbolestný zákrok, protože jehličky jsou opravdu miniaturní. A pokud víte, že jste citlivější na bolest, pomůže aplikace speciální znecitlivujícího krému. Pro ještě intenzivnější výživu a hydrataci se doporučuje ošetření opakovat, ale záleží na konkrétní pokožce a reakci. Nejlepší je vyzkoušet na vlastní kůži, jak dlouho efekt vydrží.

Laserový peeling s karbonovou maskou

Vyčištěná a zároveň vyživená a rozzářená pleť. Takový je výsledek po laserovém peelingu s karbonovou maskou. Toto ošetření se doporučuje zejména při problémech s akné, protože laserové vyčištění je i díky peelingu velmi efektivní. Laserový paprsek se navíc postará o sjednocení pigmentace kůže, což může pomoci při boji s červenými skvrnami. Během procesu probíhá také zahřívání, což stimuluje spodní vrstvy pokožky, kde vlivem působení tepla dochází k tvorbě kolagenu. Tím se pleť vypíná a zároveň je podpořena výživa s dlouhotrvajícím efektem. Jde o bezbolestný zákrok, který trvá do 30 minut. V závislosti na stupni problémů s akné se doporučuje opakování v určitých intervalech. Hodí se však i pro ty, kdo se chtějí důkladně starat o svou pleť a podporovat svěží mladistvý vzhled.

SkinBooster pro hloubkovou hydrataci

Aby byla pleť krásná, zdravá a mladě vypadající, musí být dostatečně hydratována. Schopnost zadržovat vodu a vázat ji v pojivových tkáních, které zodpovídají za vypnutou pokožku, se však s přibývajícím věkem postupně ztrácí a udržení napnutých kontur je čím dál složitější. Přesně na tento problém cílí metoda SkinBooster. Ta napomáhá rozzáření, revitalizaci a hydrataci pleti díky aplikované kyselině hyaluronové. S pomocí velmi tenké jehličky se účinná látka dostane až do střední vrstvy pokožky, kde může efektivně a hlavně s dlouhodobějším účinkem fungovat. Zdroj informací SKIN CARE Liberec (https://www.skincareliberec.cz)

Publikováno: 13. 12. 2019

Kategorie: Móda & trendy

Autor: Ema Nováková