Móda & krása

Poznejte moderní metody omlazení a hydratace pleti

Toužíte po krásném mladistvém vzhledu, ale vaše pokožka je povadlá a málo hydratovaná? Řešením mohou být zákroky moderní estetické medicíny. Ve většině případů jde o neinvazivní kroky, které jsou ve většině případů i bezbolestné. O co jde, z jakých metod můžete vybírat a na jaké výsledky se těšit? Všechny základní informace se dozvíte v tomto článku.

Chemický peeling pro zmírnění nedokonalostí pleti

S chemickým peelingem je možné dosáhnout zmírnění drobných vrásek a menší výraznosti pigmentových skvrn. Hodí se pro všechny s mastnou a problematickou pletí, protože jde o opravdu důkladné vyčištění pórů. Pro očištění pleti se používá speciální roztok, jehož efektem je očištění svrchní vrstvy kůže. Při větších problémech se doporučuje ošetření opakovat, ale to vám mnohem lépe a přesně řekne specialista provádějící tuto metodu.

Zbavte se kruhů a váčků pod očima

Častý problém, se kterým se trápí mnoho žen, spočívá v nevzhledných kruzích a váčcích pod očima. Na vině je genetický předpoklad i nevhodná životospráva. Dobrou zprávou ale je, že se dá s tímto kosmetickým nedostatkem poměrně efektivně bojovat. Pro ošetření se využívá injekční výplň s kyselinou hyaluronovou, vitamíny a minerály. Aplikací na cílové místo v oblasti očí je možné dosáhnout viditelného zlepšení hned po prvním zákroků. Zákrok trvá zhruba 20 minut a výsledek vydrží půl roku až rok v závislosti na tom, jak velký byl problém a zda se dále vystavujete rizikovým faktorům.

Mezoterapie

Povadlou pokožku bez života je možné vzpružit s pomocí mezoterapie. V rámci tohoto ošetření je velmi tenkou jehličkou vpraven ošetřující roztok. Ukládá se do střední vrstvy pokožky, kde bude podněcovat hydrataci a správnou výživu i několik měsíců po zákroku. Jde o víceméně bezbolestný zákrok, protože jehličky jsou opravdu miniaturní. A pokud víte, že jste citlivější na bolest, pomůže aplikace speciální znecitlivujícího krému. Pro ještě intenzivnější výživu a hydrataci se doporučuje ošetření opakovat, ale záleží na konkrétní pokožce a reakci. Nejlepší je vyzkoušet na vlastní kůži, jak dlouho efekt vydrží.

Laserový peeling s karbonovou maskou

Vyčištěná a zároveň vyživená a rozzářená pleť. Takový je výsledek po laserovém peelingu s karbonovou maskou. Toto ošetření se doporučuje zejména při problémech s akné, protože laserové vyčištění je i díky peelingu velmi efektivní. Laserový paprsek se navíc postará o sjednocení pigmentace kůže, což může pomoci při boji s červenými skvrnami. Během procesu probíhá také zahřívání, což stimuluje spodní vrstvy pokožky, kde vlivem působení tepla dochází k tvorbě kolagenu. Tím se pleť vypíná a zároveň je podpořena výživa s dlouhotrvajícím efektem. Jde o bezbolestný zákrok, který trvá do 30 minut. V závislosti na stupni problémů s akné se doporučuje opakování v určitých intervalech. Hodí se však i pro ty, kdo se chtějí důkladně starat o svou pleť a podporovat svěží mladistvý vzhled.

SkinBooster pro hloubkovou hydrataci

Aby byla pleť krásná, zdravá a mladě vypadající, musí být dostatečně hydratována. Schopnost zadržovat vodu a vázat ji v pojivových tkáních, které zodpovídají za vypnutou pokožku, se však s přibývajícím věkem postupně ztrácí a udržení napnutých kontur je čím dál složitější. Přesně na tento problém cílí metoda SkinBooster. Ta napomáhá rozzáření, revitalizaci a hydrataci pleti díky aplikované kyselině hyaluronové. S pomocí velmi tenké jehličky se účinná látka dostane až do střední vrstvy pokožky, kde může efektivně a hlavně s dlouhodobějším účinkem fungovat.

Zdroj informací SKIN CARE Liberec (https://www.skincareliberec.cz)

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.