Summer Black Friday je tu!

Děsíte se neustále vzrůstajících cen potravin, energií a pohonných hmot? Nejste sami. Děsí se jich snad všichni. A prý bude ještě hůř. Ne všude se ale zdražuje. Některé e-shopy dokonce zlevňují. Nezávisle na inflaci. Pro spoustu lidí začíná být nakupování noční můrou. Nakupování potravin a benzínu tedy určitě. Procházíme jednotlivými regály, do vozíku házíme výrobky, bez nichž se neobejdeme, stoupneme si do fronty u kasy a děsíme se, na kolik nás tentokrát nákup vyjde. A ejhle, nemýlíme se. Zase to je o něco víc než minulý týden. Inflace v den psaní tohoto článku dosahovala sedmnácti procent. Ještě loni něco nemyslitelného, dnes realita. Kterou lidé přestávají zvládat. I přesto stále existují způsoby, jak nějakou tu korunu ušetřit na nakoupit levněji.

Nakupujte se slevou!

Jedna z cest k levnějším nákupům vede přes slevové akce. Projděte si letáky všech řetězců, které máte poblíž, a vypište si produkty, které nabízejí se slevou. A ty si, pokud je potřebujete, pořiďte. To neplatí jen na nákupy potravin, ale i kosmetiky a parfémů.

Summer Black Friday na Notino.cz

Víte třeba, že na e-shopu Notino.cz právě teď probíhá akce Summer Black Friday? Stačí při nákupu zadat kód summer a produkty vybraných značek nakoupíte o patnáct až čtyřicet procent levněji. Jedná se přitom o takové značky jako Kérastase, YSL, Estée Lauder, Clinique, Clarins či Dolce & Gabbana. V nabídce ale jsou i opalovací krémy, letní líčení a cestovní kosmetika, což jsou segmenty, které v sezoně většinou dosahují svým maxim. Ne však na Notino.cz!

Kdo si počká, ten se dočká

A pokud počkáte do listopadu, budou pro vás připraveny ještě větší slevy. V týdnu od pondělí 21. listopadu do neděle 27. listopadu 2022 na vás bude připravena přímo slevová smršť. Na výběr budete mít ty nejlepší parfémy a kosmetiku za naprosto bezkonkurenční ceny. Těšíte se? Měli byste!

Publikováno: 19. 07. 2022

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková