Domů » Hledáte dokonalý vánoční dárek? Darujte fotoknihu!
Skvělé tipy

Hledáte dokonalý vánoční dárek? Darujte fotoknihu!

Kdy jindy začít s výběrem vánočních dárků než s dostatečným předstihem? Chcete-li se vyhnout davům lidí s nákupní horečkou, měla byste vydat do obchodního centra již nyní. Anebo zůstaňte doma a udělejte to letos trochu jinak. Nevyhazujte spoustu peněz za věci, které ostatní nepotřebují a pravděpodobně odloží nějak do krabice. Potěšte své nejbližší velmi osobním dárkem v podobě fotoknihy. Právě ta se totiž v posledních letech těší velké oblibě a radost udělá úplně každému.

Vánoční svátky by měly probíhat v poklidu, což však není vždy dost dobře možné. Stresující je především honba za krásnými vánočními dárky – ty nejlepší jsou přitom na dosah ruky. Stačí párkrát kliknout a originální kniha plná úžasných fotografií je na světě.

Tvorbu fotoknihy si budete užívat. Můžete se do ní pustit společně se svým partnerem (samozřejmě za předpokladu, že je dárek pro někoho jiného a nikoliv pro něj) a strávit příjemné chvíle rozjímáním nad fotografiemi z dovolených, oslav a dalších nevšedních dní. Zavzpomínáte si a pravděpodobně se hodně nasmějete.

Velká výhoda fotoknihy spočívá v jejím univerzálním charakteru. Můžete ji darovat komukoliv – stačí jen zvolit ty správné fotografie. Zatímco prarodiče budou vděční za snímky svých vnoučat, nejlepším přátelům – nadšeným cestovatelům – se bude líbit fotokniha se fotkami míst, které v posledních letech navštívili. Úspěch však můžete sklidit také s fotoknihou o právě narozeném miminku.

A kde fotoknihy vytvoříte snadno a rychle? Na empikfoto.cz najdete více než stovku stylových šablon rozdělených do tematických kategorií. Anebo zapojíte kreativitu a navrhnete si grafiku sami pomocí dostupných pozadí, rámečků a klipartů. Výsledkem bude exkluzivní dárek, který si obdarovaná osoba vždy ráda prohlédne a připomene si jedinečné zážitky.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.