Prodáváte na festivalech? Víme, jak zvýšíte své zisky

Letní sezóna se nese ve znamení festivalů, koncertů, přehlídek a spousty dalších druhů zajímavých akcí. Tyto příležitosti běžně navštěvují tisíce jedinců, kteří jsou ochotní utrácet své těžce vydělané peníze. Zde přichází zajímavá šance pro všechny šikovné podnikatele, již umí daného fenoménu využít. Co je naprostý základ úspěchu?

Viditelný stánek

Nezáleží na tom, jestli se zaměřujete na korálky, klobásy, pivo, langoše nebo dětské hračky, návštěvníci probíhající akce si vás musí všimnout ihned na první pohled. Vyhněte se tedy nevýraznému pultíku s ručně psanou cedulí a jděte na to jako opravdový profesionál. Pořádné množství zákazníků vám přinese hlavně kvalitní prodejní stánek.

Jednoduchá konstrukce s plachtovým opláštěním výrazné barvy, na němž je znázorněné vaše logo, dokáže přilákat mnoho zájemců. V dnešní době si lze přitom vybírat z pestré škály rozměrů, takže si na to své přijde vážně každý podnikatel. Nejskromnějším prodejcům postačí dva na dva metry, zlatou střední cestou jsou tři na tři metry, zatímco nejambicióznější živnostníky zaručeně potěší šest krát tři metry prostoru.

Snadné rozložení

Ať už si zvolíte reklamní stánek z lehkého hliníku, či dáte raději přednost pevné nerezové oceli, samotný proces složení i rozložení zabere pouhých několik minut vašeho času. Nebudete přitom potřebovat žádné speciální nástroje. První varianta přitom váží okolo dvaceti kilogramů, zatímco druhá přibližně o devět kilogramů více.

Jestli si chcete zajistit svůj párty stan rychle a spolehnout se na jeho dlouhou životnost, mrkněte se na webové stránky známých dodavatelů z firmy Expodům. Ti již řadu let patří mezi nejoblíbenější poskytovatele na českém trhu, přičemž se není čemu divit. V případě zájmu vám hravě vytvoří i design na přání.

Publikováno: 18. 06. 2023

Kategorie: Finance & práce

Autor: Adriana Horáková