Skvělé tipy

Plánování povinností i výletů je jednodušší s diářem

Stává se vám, že si něco domluvíte, ale vzápětí na danou věc úplně zapomenete? Nestíháte schůzky a zapomínáte na důležité termíny? Je to jasné. Potřebujete diář, který by byl neustále s vámi a na naplánované události myslel za vás. Diáře od firmy Helma 365 vám rády pomohou.

Helma 365 je česká firma s dlouholetou tradicí. Jejím posláním je vnášet do života krásu a inspiraci v souvislosti s plánováním času. Specializuje se na výrobu diářů, zápisníků a kalendářů. Každý rok produkují více než 6 miliónů kusů. Produkty jsou oblíbené nejen u nás, ale i v zahraničí. Ve dvaceti evropských zemích mají plánovací diář právě od Helmy 365.

Diáře nejsou jen praktičtí pomocníci, působí dobře také na pohled. I tento aspekt je velmi důležitý, protože čím budete mít s diářem lepší vztah, tím efektivněji s ním budete pracovat. To vám může přinést více úspěchů a štěstí. Některé zápisníky působí elegantně, jiné mají hravý, veselý design. Každému sedne něco jiného. Proto je nabídka diářů tak široká.

Diáře se dělí na týdenní a denní. V týdenním diáři je každému týdnu přidělena stránka či dvoustrana. Dny mají docela malé kolonky. Denní diář nabízí pro plánování podstatně více prostoru, na druhou stranu je hrubější a těžší, takže se obtížněji přenáší. Hodně vytížené osoby jej však ocení. Den bývá rozepsaný hodinu po hodině, což umožňuje podrobné naplánování všech činností a povinností.

Podobně je to s formátem. Diář A4 nabízí spoustu místa, do malé kabelky se ovšem nevejde. Diář A5 už je praktičtější. Existují ovšem také ještě menší zápisníky. Perlou jsou nedatované diáře a diáře s vyměnitelným obsahem. Takové diáře lze začít používat kdykoliv během roku a stránky libovolně ubírat a přidávat. Každý si zkrátka může vybrat podle svého gusta. Garantujeme vám, že s diářem dostane váš život řád a stihnete mnohem více než doposud!

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivka bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš chytrý telefon s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPhone 8!

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí domácí infrasauny? Prodej infrasaun poskytuje společnost Saunasystem. Nechte si postavit moderní infrasaunu na míru!

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6