Skvělé tipy

Plánování povinností i výletů je jednodušší s diářem

Stává se vám, že si něco domluvíte, ale vzápětí na danou věc úplně zapomenete? Nestíháte schůzky a zapomínáte na důležité termíny? Je to jasné. Potřebujete diář, který by byl neustále s vámi a na naplánované události myslel za vás. Diáře od firmy Helma 365 vám rády pomohou.

Helma 365 je česká firma s dlouholetou tradicí. Jejím posláním je vnášet do života krásu a inspiraci v souvislosti s plánováním času. Specializuje se na výrobu diářů, zápisníků a kalendářů. Každý rok produkují více než 6 miliónů kusů. Produkty jsou oblíbené nejen u nás, ale i v zahraničí. Ve dvaceti evropských zemích mají plánovací diář právě od Helmy 365.

Diáře nejsou jen praktičtí pomocníci, působí dobře také na pohled. I tento aspekt je velmi důležitý, protože čím budete mít s diářem lepší vztah, tím efektivněji s ním budete pracovat. To vám může přinést více úspěchů a štěstí. Některé zápisníky působí elegantně, jiné mají hravý, veselý design. Každému sedne něco jiného. Proto je nabídka diářů tak široká.

Diáře se dělí na týdenní a denní. V týdenním diáři je každému týdnu přidělena stránka či dvoustrana. Dny mají docela malé kolonky. Denní diář nabízí pro plánování podstatně více prostoru, na druhou stranu je hrubější a těžší, takže se obtížněji přenáší. Hodně vytížené osoby jej však ocení. Den bývá rozepsaný hodinu po hodině, což umožňuje podrobné naplánování všech činností a povinností.

Podobně je to s formátem. Diář A4 nabízí spoustu místa, do malé kabelky se ovšem nevejde. Diář A5 už je praktičtější. Existují ovšem také ještě menší zápisníky. Perlou jsou nedatované diáře a diáře s vyměnitelným obsahem. Takové diáře lze začít používat kdykoliv během roku a stránky libovolně ubírat a přidávat. Každý si zkrátka může vybrat podle svého gusta. Garantujeme vám, že s diářem dostane váš život řád a stihnete mnohem více než doposud!

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.