Skvělé tipy

Sídlo firmy je vizitkou společnosti

Živnostníci a soukromé firmy jsou kořením každé dobře fungující ekonomiky. Na jejich soběstačnosti a schopnosti zaměstnávat další lidi, stojí celý princip příjmů a výdajů, tržeb a zisků, sociálních jistot a v neposlední řadě benefitů, které máme všichni tak rádi. Aby mohla firma lege artis fungovat, potřebuje k tomu sídlo firmy.

Sídlo společnosti je stěžejní pro styk s úřady, jako kontakt pro veřejnost a záruka, že firma reálně existuje. Není však podmínkou, že by adresa oficiálního sídla musela být totožná s výrobním nebo prodejním areálem. Mnoho firem využívá takzvanou virtuální kancelář, protože lidově řečeno klasickou formu nepotřebuje.

​Proč virtuální kancelář?

Co si představit pod pojmem virtuální kancelář? Jedná se o objekt, jehož hlavní podstatou je poskytnutí souhlasu s umístěním sídla, či souhlasu s místem podnikání, bez kterého Obchodní soud nemůže zapsat místo podnikání do rejstříku.

Pro mnoho firem nebo podnikatelů je finančně výhodnější pronajmout si prostor ve sdílené budově a používat společnou recepci pro několik firem, než si nést na svých bedrech náklady za office a asistentku. Mít virtuální sídlo firmy v Praze se vyplatí i z hlediska prestiže. Společnost, která má svůj domov v hlavním městě, dělá v branži lepší dojem a působí erudovaněji, než nějaká „no name“ firmička z Horní Dolní. Pamatujte na to!

​Jak na to?

Sídlo společnosti v Praze je možné pořídit za cenu od neuvěřitelných 200 korun měsíčně. Na každé recepci sídla funguje sekretariát, který zabezpečuje správu a evidenci příchozí pošty pro klientské společnosti. Je tak zaručeno, že nebude vaše pošta někde ležet netknutá, nebo že se na vašem kontaktním čísle nebudou zvedat telefony.

Vybírejte z osmi lukrativních adres v Praze a budujte si image tím nejpřirozenějším způsobem. Sídlo firmy je nejen nutností pro každou společnost dle zákona, ale je hlavně její vizitkou. S pražskou adresou v hlavičce se vám otevřou všechny doposud zavřené dveře.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.