Domů » Estetická medicína vám pomůže od nedokonalostí
Zdraví

Estetická medicína vám pomůže od nedokonalostí

Na světě neexistuje snad jediná osoba, která by byla stoprocentně spokojená se svým tělem. Naštěstí tu máme salony krásy, které nám mohou snadno dopomoci k vysněnému vzhledu.

Relaxace a zkrášlení v jednom

Když se se řekne estetická medicína, většina lidí si vybaví bolestivé plastické operace. Omyl! Pod tento pojem se řadí také obory jako dermatologie, somatologie, anti-aging a jiná podobná odvětví, která se zabývají vzhledem pacienta. Díky obrovskému pokroku ve vývoji různých metod a přístrojů lze v současné době dosáhnout těch nejlepších výsledků. Stejně tak nezaháleli ani výrobci kosmetických přípravků, díky čemuž mohou být procedury ještě účinnější.
Přístroje značky BTL zaručují neinvazivní a vysoce komfortní služby, po nichž se bude klient cítit naprosto odpočinutý a plný energie. Setkat se s nimi můžete na lymfodrenážní masáži Praha v kosmetickém centru Health Point sídlícím v Karlíně. Dopřejte svému tělu trochu luxusu a nechejte se hýčkat profesionály.

Sbohem otoky

Otoky dokáží někdy pořádně potrápit. Nezáleží na tom, zda se jedná o končetiny nebo obličej. Podstatné je, že si potom člověk připadá jako obrovský balon, což nechce nikdo. Ve většině případů bývá na vině špatně fungující lymfatický systém. Mízní cévy a uzliny se mohou ucpat, což má za následek nedostatečný odvod toxinů a škodlivých látek z tkání. Díky tomu právě vznikají již zmíněné otoky. Není důvod se takto trápit, protože i s tímto problémem si poradí kosmetický salon.
Na potíže s lymfatickým systémem a následným otékáním nejlépe působí lymfodrenážní masáž. Přístroj Lyphastin BTL působí na postižené místo tlakovými vlnami, a tím obnovuje jak tamní lymfu, tak i žilní systém. Výsledkem je pak obnovení přirozené cirkulace lymfy a klient se cítí mnohem lépe. Už po několika sezeních problémy zcela vymizí a při správné domácí péči zůstane tělo bez otoků trvale.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.