Estetická medicína vám pomůže od nedokonalostí

Na světě neexistuje snad jediná osoba, která by byla stoprocentně spokojená se svým tělem. Naštěstí tu máme salony krásy, které nám mohou snadno dopomoci k vysněnému vzhledu.

Relaxace a zkrášlení v jednom

Když se se řekne estetická medicína, většina lidí si vybaví bolestivé plastické operace. Omyl! Pod tento pojem se řadí také obory jako dermatologie, somatologie, anti-aging a jiná podobná odvětví, která se zabývají vzhledem pacienta. Díky obrovskému pokroku ve vývoji různých metod a přístrojů lze v současné době dosáhnout těch nejlepších výsledků. Stejně tak nezaháleli ani výrobci kosmetických přípravků, díky čemuž mohou být procedury ještě účinnější.
Přístroje značky BTL zaručují neinvazivní a vysoce komfortní služby, po nichž se bude klient cítit naprosto odpočinutý a plný energie. Setkat se s nimi můžete na lymfodrenážní masáži Praha v kosmetickém centru Health Point sídlícím v Karlíně. Dopřejte svému tělu trochu luxusu a nechejte se hýčkat profesionály.

Sbohem otoky

Otoky dokáží někdy pořádně potrápit. Nezáleží na tom, zda se jedná o končetiny nebo obličej. Podstatné je, že si potom člověk připadá jako obrovský balon, což nechce nikdo. Ve většině případů bývá na vině špatně fungující lymfatický systém. Mízní cévy a uzliny se mohou ucpat, což má za následek nedostatečný odvod toxinů a škodlivých látek z tkání. Díky tomu právě vznikají již zmíněné otoky. Není důvod se takto trápit, protože i s tímto problémem si poradí kosmetický salon.
Na potíže s lymfatickým systémem a následným otékáním nejlépe působí lymfodrenážní masáž. Přístroj Lyphastin BTL působí na postižené místo tlakovými vlnami, a tím obnovuje jak tamní lymfu, tak i žilní systém. Výsledkem je pak obnovení přirozené cirkulace lymfy a klient se cítí mnohem lépe. Už po několika sezeních problémy zcela vymizí a při správné domácí péči zůstane tělo bez otoků trvale.

Publikováno: 28. 02. 2019

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Ema Nováková