Hledáte příjemný způsob, jak zastínit okno v obýváku nebo ložnici? Zvolte rolety den a noc

Mnozí z nás se čím dál víc uchylují k používání vybavení, které je vyrobeno z přírodních materiálů, v příjemných přírodních barvách, a tak činí náš domov příjemným a útulným. To hledáme především do prostorů, kde se zdržujeme často, a kde se chceme cítit maximálně pohodlně a komfortně. Proto jsou velmi populární rolety den a noc, které můžete koupit v mnoha provedeních – z různých látek ve spoustě odstínů přírodních i klasických barev.

Bohatá nabídka na fexi.cz

Jestliže zavítáte na webové stránky fexi.cz, najdete e-shop, který prodává obrovské množství rolet, které jsou složené a připravené k namontování. Tento e-shop se jedná o jedničku v oboru rolet den a noc. Nabízené den noc rolety jsou rozděleny do čtyř kategorií. SILVER, GOLD, PLATINUM a DIAMOND. SILVER rolety jsou kvalitní a vyrobeny v základních barevných tónech, GOLD jsou velmi kvalitní v barvách přírody východního kontinentu z látek orientu. PLATINUM rolety jsou luxusní z materiálů navozujících pocit pohodlí s přispěním přírodních motivů a DIAMOND jsou tím nejlepším, co můžete najít z látek jako Luxus native, Exclusive, Duo elegance a dalších. Aby se vám rolety noc a den lépe vybíraly, můžete si nechat zaslat hned osm vzorků zdarma.

Snadná montáž bez vrtání

Příjemně překvapeni budete, že je možné namontovat rolety den a noc bez vrtání. Jde to v případě, že si koupíte rolety s otevřenou kazetou. Jednoduše ji na okno zavěsíte a přilepíte. Zabere vám to jen pár minut, nebo méně, pokud už jste to někdy dělali. K dispozici je vám video návod na fexi.cz nebo ke stažení návod s obrázky a popisy krok za krokem.

Nechte sloužit techniku

Můžete mít i elektrické rolety den a noc, stačí vybrat si patřičný elektrický pohon a příslušenství k elektrickým roletám. Lze tak vylepšit všechny typy rolet – látek i kazet. Více na fexi.cz.

Publikováno: 23. 08. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková