Domů » Krása vánočního osvětlení dělá Vánoce dokonalými
Bydlení

Krása vánočního osvětlení dělá Vánoce dokonalými

Koledy v hypermarketech nám obvykle pěkně lezou na nervy. Vánoční shon nesnášíme. Ale jakmile se setmí a všude se rozsvítí vánoční světla, pookřejeme. To je ta chvíle, kdy nás zašimrá u srdce a začneme se těšit na vánoční svátky s rodinou. Světlo nám umí vnést do duše pokoj a radost.

I ten, kdo není milovník tzv. lapačů prachu, tedy zbytečných dekorací, na Vánoce názor mění. Tradiční vánoční výzdoba prostě k tomuto svátku neoddělitelně patří. Vytáhneme zaprášené krabice se starými památečními kousky, pár nových každý rok přikoupíme, nebo nějaké vyrobíme s dětmi. Krása Vánoc spočívá mnohdy právě v tom, že si je děláme krásnými společně s celou rodinou. Děti vykrajují perníčky, táta instaluje vánoční osvětlení, máma vaří dobroty nejen pro štědrovečerní stůl. Vánoce jsou svátkem rodiny, a právě to je na nich to nejkrásnější.

Vánoční osvětlení patří do interiéru i exteriéru

Nezáleží na tom, jestli bydlíme v rodinném domku, nebo v bytě. Když nám interiér rozsvítí krásné vánoční osvětlení, začínají ty pravé Vánoce.Nemusíme rozsvítit pouze stromeček. Světýlka se hodí na okna, dveře, jako dekorace do větších čirých váz, dají se pověsit na zdi – a nejen tam. I pro venkovní osvětlení se vždy najde prostor. Na zahradě rozsvítíte listnaté i jehličnaté stromky, ale i celé zdi a střechu domu. V byte lze pro exteriérové osvětlení využít třeba balkon a terasu.

Zkontrolujte staré, pořiďte nové

Nespoléhejte na to, že „nějaká“ světýlka doma máte a „že pravděpodobně budou fungovat“. Vytáhněte je již nyní, zkontrolujte, zkuste dokoupit vadné žárovičky. A přikupte další osvětlení, abyste letos Vánoce skutečně parádně rozzářili. Venkovní vánoční osvětlení se dá instalovat v předstihu nyní. Je to rozhodně pohodlnější než pak v mrazu, dešti nebo sněhu. Ale nerozsvěcujte jej. Jenom na zkoušku, když budou všichni spát. Vánoční světýlka rozsviťte až na Vánoce a překvapte své blízké úchvatnou podívanou.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.