Domů » Máte strach ze zubaře? Najděte si lepšího!
Zdraví

Máte strach ze zubaře? Najděte si lepšího!

Znáte někoho, kdo se do stomatologické ordinace těší? Takových lidí byste pravděpodobně spočítali na prstech jedné ruky – jestli vůbec. Nicméně v případě péče o zuby nejde ani tak o to, se na chvilky strávené v pověstném zubařském křesle těšit, jako spíše nemít z návštěvy kliniky strach. Chcete-li se ho zbavit a nikdy více nezažívat nepopsatelný stres minimálně dva týdny před plánovaným zákrokem, najděte si lékaře, kterému budete důvěřovat.

Jak postupovat při hledání zubní ordinace?

Kterých kritérií se držet, nám prozradil majitel oblíbené zubní ordinace Praha 9MUDr. Jakub Smrček.

V prvé řadě dejte na doporučení. Některé kliniky sice mají vynikající webovou prezentaci, ovšem reference jsou v tomto směru nepřekonatelným ukazatelem kvality. Zda je zubař Praha dobrý, nebo se mu naopak vyhnout, poznáte poměrně snadno i podle internetových diskuzí. Nezapomeňte si však vždy ověřit zdroj.

Vzdělání a praxe

Bez ohledu na to, zda vám jde o dentální hygienu, nebo zubní implantáty, preferujte lékaře s dohledatelnou historií a odpovídajícím vzděláním. Narazíte-li na kliniku, na které působí především zahraniční personál, zjistěte si o něm co nejvíce informací.

Zubní implantáty si musíte vybrat

Vyhněte se klinikám nabízejícím podezřele výhodné balíčky. Je ve vašem vlastním zájmu, aby byla nabídka komplexní a zubní implantáty Praha byly co nejkvalitnější. Cena je jistě jedním z faktorů, ale kvalita hraje prim. A jistě není od věci, když se lékaře před provedením úkonu zeptáte na úspěšnost zavádění. Chrup svěřte do péče specialisty a nikoliv někoho, kdo se implantáty zabývá spíše okrajově.

Záleží i na prostředí

Moderní ordinace a příjemné vystupování personálu, kdy se cítíte jako partner a nikoliv jako chodící peněženka a laik, který by měl držet jazyk za zuby, protože ničemu nerozumí – i to jsou důležité faktory výběru stomatologické ordinace. I proto je ostatně dentální hygiena Praha 9 v ordinaci MUDr. Smrčka tak vyhledávaná. Objednejte se online a okamžitě pocítíte změnu. Po první návštěvě se přestanete bát zubaře!

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.