Který zubař v Ostravě a okolí ještě přijímá nové pacienty?

Najít zubaře je v současné době problém, ať žijete kdekoliv. Přesněji řečeno vypátrat ho je poměrně snadné, jenže pokud se do zubní ordinace ozvete, zda by vás přijali, velmi často zjistíte, že nové pacienty už nepřijímají. Mají jich dost a pro další už nezbývá kapacita. Stejný osud vás může potkat v Ostravě, Olomouci, Opavě, Frýdku-Místku, Havířově, Hranicích, Karviné, Novém Jičíně či Třinci. Ve všech těchto oblastech vám nabízí svou péči zubař Ostrava.

MDDr. Ondřej Vicher přijímá další pacienty

Zubní ordinace MDDr. Ondřeje Vichera se nachází v Ostravě na ulici Zdeňka Chalabaly 2. Dentista absolvoval olomouckou lékařskou fakultu už v roce 2009 a od té doby se věnuje zejména implantologii, kostní augmentaci a stomatochirurgii. Nabídne vám zubní implantáty Frýdek Místek, zvětší objem kosti před augmentací, ošetří i bezzubou čelist. Chtěli byste chodit k takovému odborníkovi?

Myslete do budoucna, vaše zuby nevydrží navždy

Proč si vybrat zrovna zubaře, který nabízí zubní implantáty Havířov? Protože vaše krásné přírodní zuby vám nevydrží navždy. Někdo potřebuje náhradu dříve, jiný později, ovšem jednou na to určitě dojde. Umělé zuby vám dokáže zajistit každý lékař, ale ne všichni poskytují špičkové zubní implantáty Nový Jičín a pro jiná města. Máte-li nyní chrup zcela v pořádku, je to jenom dobře. I tak byste ale dvakrát ročně měli chodit na preventivní prohlídky – třeba právě k MDDr. Ondřeji Vicherovi. U něj si totiž můžete být jistí, že vaše zuby jsou v nejlepší péči. Zubař se neustále vzdělává, jezdí na stáže i do zahraničí a používá nejmodernější technologie. Jako zubní implantáty Olomouc nabízí varianty Dentis a Straumann, s nimiž má výborné zkušenosti. Jestli vás zajímá, jak se provádí implantace zubu, podívejte se na celou řadu videí, jež najdete přímo na webových stránkách ostravského zubaře Zubni.implantaty.net.

Publikováno: 31. 08. 2020

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Ema Nováková