Domů » Tip na stylový vánoční dárek: Originální vícedílný obraz
Bydlení

Tip na stylový vánoční dárek: Originální vícedílný obraz

Sháníte skvělý dárek pro kamarádku? Případně pro manžela, kterému není lhostejné, jak to u vás doma vypadá? Ať už bude obdarovanou osobou kdokoliv, máme pro vás senzační tip. Doslova hit letošních Vánoc, protože právě takto o vícedílných obrazech hovoří ti, kteří jejich jedinečnému designovému zpracování již podlehli.

Proč právě obraz?

Obraz je vděčný dárek. Obdarovaná osoba ho neodloží nikam bokem a bude ho mít na očích každý den. Bude jí neustále připomínat to, jakou jste si dala s výběrem vánočního dárku práci. To vše samozřejmě za předpokladu vhodně zvoleného motivu. Ale s tím nebudete mít sebemenší problém, protože ve virtuální galerii na obrazydoma.cz narazíte na témata všeho druhu.

Ručně malovaný obraz je něco, co by nemělo chybět v žádné moderní domácností. Především pak v obývacím pokoji, kde zaplní velké prázdné plochy, které vznikly následkem nástupu minimalismu. Zmizely velké obývákové stěny a zůstaly po nich prostory jako stvořené pro stylové dekorace.

Moderní umění pro moderní domácnost

Darovat obraz je široký pojem. Zdaleka ne každý se totiž do moderně pojaté domácnosti hodí. Ale to není případ ručně malovaných vícedílných obrazů z výše uvedeného e-shopu. Prodejce nabízí velmi zdařilé kousky s různými motivy. Od abstrakce přes květiny a rostliny či obrazy stromů a krajin až po africkou a egyptskou tématiku. Takže je jisté, že s prázdnou určitě neodejdete. Logicky byste měla zvolit motiv, který odpovídá vkusu budoucího majitele či majitelky.

Počet dílů je volitelný. V nabídce jsou obrazy tří až pětidílné a všechny vypadají skvěle. Plátno je přetaženo přes rám tak, aby ho zcela obepínalo, což působí velmi vkusně a neotřele. Velikost mezery může být 0,5 cm i mnohem větší. Opět jde čistě o vkus obdarované osoby.

Ale teď už se pusťte do hledání toho správného motivu. Do Vánoc příliš času nezbývá!

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.