Skvělé tipy

Nechte si vyrobit svatební oznámení online

Na ruce se vám třpytí zásnubní prsten s bílým kamínkem a před vámi je jedno z nejhezčích období života? Začínáte plánovat svůj svatební den do těch nejmenších podrobností, protože chcete, aby byl opravdu nezapomenutelný. S přípravami na svatbu je spousta práce a je třeba je důkladně promyslet tak, aby všechno klaplo na jedničku.

Svatební oznámení bez starostí

Jedním z prvních úkolů, jenž před snoubenci vyvstal se zařizováním jejich svatby a svatební oslavy, je volba svatebního oznámení, kterým budou svým blízkým a přátelům oznamovat vstup do společného života. A úkol to není jednoduchý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Vždyť jen výběr toho nejsprávnějšího svatebního oznámení zabere spoustu času. Má být podlouhlé, nebo jen skládací? A se zlatým písmem, nebo barevné? Otázek je spousta a je třeba na ně najít vhodnou odpověď.

Jestliže zápolíte s časem, protože svatební přípravy jsou náročné, pak rozhodně je na místě využít internetu a služeb, které nabízejí online obchody. Prostřednictvím webových stránek si totiž můžete nechat vytisknout svatební oznámení dle vlastního návrhu. Například firma Výhodný TISK nabízí řešení pro každého – levná oznámení, expresní tisk oznámení do 24 hodin a podobně.

Tisk oznámení dle vlastního návrhu, nebo pomocí šablony?

Ne každý má tvůrčí nadání a je mu milejší, pokud má k dispozici už předpřipravené šablony, z nichž si může vybírat pomocí online editoru. Práce s ním je velmi jednoduchá a během několika minut máte k tisku připravené svatební oznámení dle svých požadavků.

Jestliže však jste kreativní a máte vlastní nápady, není problém nahrát svůj návrh na svatební oznámení do editoru. A nakonec je zde i třetí možnost – využít služeb profesionálního grafika, který vaše specifické požadavky převede do skutečné podoby.

Společně se svatebním oznámením je možné objednat v jednom designu i jmenovky na stůl, svatební kartičky nebo luxusní obálky, v nichž budete oznámení odesílat jednotlivým adresátům.

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Domácí vířivky Aquavia Spa budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.