Školní batohy od české firmy Stil nabízí ověřenou kvalitu

Školní batohy patří k základní výbavě školáků. Výběr na trhu vypadá na jednu stranu poměrně velký a pestrý, na druhou stranu najít ten správný batoh není vůbec snadné. Právě školní aktovka a batoh mohou být příčinou bolesti i poškození zad už u dětí. Nesmíme opomenout ale ani designovou stránku. Ta umí děti motivovat i k chození do školy. Jaký batoh svému dítěti vybrat?

Sáhněte po školních batozích s prověřenou kvalitou

Stil patří mezi tradiční dodavatele školních batohů a aktovek. Má skvělé reference od rodičů i dětí samotných. A nejen od nich. Při vývoji batohů a prověřování jejich kvality spolupracuje firma s lékaři a s dalšími odborníky. Školní batohy Stil jsou proto ověřené lékaři a s certifikací potvrzující vysokou kvalitu.

Školní aktovka pro prvňáčka třeba již pod vánoční stromek

Nastoupí váš potomek od září příštího roku do první třídy? Školní aktovka pro prvňáčka bývá oblíbeným vánočním dárkem právě pro předškoláky. Děti se začnou na školu těšit i mají snahu se více na nástup do školy připravovat. Pomůcek pro předškoláky v oblasti grafomotoriky, předmatematických dovedností, sluchového či zrakového vnímaní je na trhu přehršle. A právě s předstihem připravená školní taška pro prvňáčka bývá velkým motivátorem pro zájem o získávání předškolních dovedností.

Školní aktovka s kompletní výbavou ve stejném designu

Stil nabízí nejen samotné školní aktovky a batohy. Školní batohy pro 1. stupeň si lze pořídit v setech. Dokonce ne pouze se sáčkem na přezůvky a penálem, ale i se zástěrkou na výtvarku, s obalem na sešity, složkou na písmenka a číslice, s památníkem, zápisníky a s další zajímavou výbavou. Krásně vyladěné pomůcky ocení zejména holčičky, ale nejen ty.

Není čas na výměnu školního batohu vašeho staršího školáka?

Pod stromečkem však můžete školním batohem překvapit i starší děti. Stil nabízí též ergonomické a designově povedené školní batohy pro 2. stupeň. Možná má váš syn či dcera ten starý již ve špatném stavu, nebo se dětem nelíbí designově. Pořiďte jim k Vánocům nový. Je to praktický dárek, který umí dětem udělat radost.

Publikováno: 03. 11. 2022

Kategorie: Rodina

Autor: Ema Nováková