Pořiďte gastro vybavení na jednom místě

Jdete zkusit štěstí do oboru gastronomie? Nebo se chystáte trochu modernizovat vybavení vaší gastronomické provozovny? Bez inovací v dnešním rychle se měnícím světě nepřežijete, to je jisté. Dobré gastro vybavení je půlka úspěchu. Budete s ním totiž pracovat rychleji a efektivněji, také zvládnete připravit mnohem chutnější a lépe vypadající pokrmy. Vezměte si třeba takový kávovar. Káva se dá sice připravit i bez něj, ovšem tak chutná jistě nebude.

Profi myčka a lednice jsou základ

Než se ale dostaneme k pokročilým přístrojům, jako jsou kávovar či výrobník ledové tříště, pojďme se podívat na úplné základy. Ať už provozujete kavárnu, nebo restauraci, rozhodně budete potřebovat umývat nádobí a k tomu se hodí profi myčka. Taková, do níž narovnáte hodně nádobí a jež nabídne i krátký program, aby bylo rychle umyto. Další nezbytností je určitě i gastro lednice či spíš chladící skříň. Samozřejmě v dostatečné velikosti. Podle toho, co potřebujete v lednici skladovat, popřemýšlejte nad tím, jak vysoké poličky jsou pro vás žádoucí.

Čím konkrétně se zabýváte?

Další nezbytné vybavení si budete muset definovat podle toho, čím se zabýváte. Ve většině provozoven bude zapotřebí profi sporák, v kavárnách pak třeba vaflovač či palačinkovač, v restauraci pec na pizzu nebo gril. Rozhodně vás ale čeká nákup gastro nádobí, příborů a pomůcek pro stolování obecně. Tyto položky se dají pořídit i v obchodech pro domácnosti. Záleží, co vlastně sháníte a potřebujete.

Nakoupit se dá na jednom místě

Možná máte čas a energii na to, abyste sháněli každý kousek vybavení v jiném obchodě. Pokud ne, dá se vše, co jsme výše vyjmenovali, pořídit na jednom místě. Vyzkoušejte e-shop Gastro-technica.cz, kde toho najdete opravdu spoustu za dobré ceny. Ať už provozujete kavárnu, restauraci, bistro, rychlé občerstvení nebo stánek se zmrzlinou, tady si každopádně vyberete.

Publikováno: 20. 10. 2022

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková