Váš partner má malý penis? Víme, jak mu můžete pomoct!

Velikost mužského nádobíčka sice nehraje hlavní roli, ale znáte mužskou ješitnost. Pánové mají za to, že na velikosti zkrátka záleží a nemá smysl jim cokoliv vymlouvat. Pokud vašeho miláčka velikost jeho mužství trápí, neměla byste nečinně sledovat, jak se utápí v deprese – raději si přečtěte následující tipy jak zvětšit penis.

Natahování mechanickým extenderem

Zřejmě nejúčinnější a dost možná i jediné skutečně efektivní zvětšení penisu je natahování pomocí mechanického extenderu. Jakkoliv vám to zní bláznivě, tyto přístroje údajně skutečně fungují. Dle výsledků zveřejněných na plus4cm.com je na tom nejlépe německý produkt Phallosan, který používá podtlakový způsob uchycení a funguje na snadném vytváření tahu. Oproti konkurenčním extenderům, jako jsou Andropenis či Prolong systém, lze Phallosan nosit i v noci. Tato certifikovaná zdravotnická pomůcka je k dostání bez předpisu a lze díky ní prodloužit penis až o několik centimetrů.

Tablety raději nebrat

Na trhu je k dostání také množství přípravků – doplňků stravy, které fungují na bázi vyvolání tvrdé erekce a roztahování erektilních tělísek. Ve výsledku sice penis vypadá větší, ale jde spíše o optický efekt. Výrobci udávají zvětšení až o 7,5 cm, což je samozřejmě nepravda. Jediným efektem je pouze zmíněná erekce a přirození tudíž muže vypadat o něco větší než obvykle. Pokud však muž bez problémů dosahuje plného ztopoření, po užití tabletek rozdíl nepozná. Užívání doplňků stravy prezentovaných jako „tabletky na zvětšení penisu“ je obecně nerozum. Extendery jsou mnohem bezpečnější a lze díky nim dosáhnout opravdového a trvalého zvětšení. Podrobnější informace na dané téma a objektivní recenze jednotlivých produktů najdete na zmíněném webu plus4cm.com.