Zdraví

Váš partner má malý penis? Víme, jak mu můžete pomoct!

Velikost mužského nádobíčka sice nehraje hlavní roli, ale znáte mužskou ješitnost. Pánové mají za to, že na velikosti zkrátka záleží a nemá smysl jim cokoliv vymlouvat. Pokud vašeho miláčka velikost jeho mužství trápí, neměla byste nečinně sledovat, jak se utápí v deprese – raději si přečtěte následující tipy jak zvětšit penis.

Natahování mechanickým extenderem

Zřejmě nejúčinnější a dost možná i jediné skutečně efektivní zvětšení penisu je natahování pomocí mechanického extenderu. Jakkoliv vám to zní bláznivě, tyto přístroje údajně skutečně fungují. Dle výsledků zveřejněných na plus4cm.com je na tom nejlépe německý produkt Phallosan, který používá podtlakový způsob uchycení a funguje na snadném vytváření tahu. Oproti konkurenčním extenderům, jako jsou Andropenis či Prolong systém, lze Phallosan nosit i v noci. Tato certifikovaná zdravotnická pomůcka je k dostání bez předpisu a lze díky ní prodloužit penis až o několik centimetrů.

Tablety raději nebrat

Na trhu je k dostání také množství přípravků – doplňků stravy, které fungují na bázi vyvolání tvrdé erekce a roztahování erektilních tělísek. Ve výsledku sice penis vypadá větší, ale jde spíše o optický efekt. Výrobci udávají zvětšení až o 7,5 cm, což je samozřejmě nepravda. Jediným efektem je pouze zmíněná erekce a přirození tudíž muže vypadat o něco větší než obvykle. Pokud však muž bez problémů dosahuje plného ztopoření, po užití tabletek rozdíl nepozná.

Užívání doplňků stravy prezentovaných jako „tabletky na zvětšení penisu“ je obecně nerozum. Extendery jsou mnohem bezpečnější a lze díky nim dosáhnout opravdového a trvalého zvětšení. Podrobnější informace na dané téma a objektivní recenze jednotlivých produktů najdete na zmíněném webu plus4cm.com.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.