Vylaďte si interiér podle představ! Pořiďte si do bytu designové povlečení i dekorace

Každá žena se snaží vytvořit pravé teplo domova, což úzce souvisí s útulným prostředím. Díky hřejivému povlečení, designovým polštářkům, dekoracím do kuchyně, obýváku a na chodbu je to hračka. Stačí být kreativní a popustit uzdu své fantazii!

Pletení, vyšívání a tvoření

V minulém století byly ruční práce součástí výuky pro dívky ve škole, dneska jsou v kurzu jiné kroužky, ale je to škoda. Ženy chtějí být samostatné a dosáhnout na pracovní pozice mužů. Ano, nic proti, ale dámy by měly umět také jiné věci. Přišít dítěti knoflík na košili, dát mu záplatu na kalhoty, vsunout gumu do tepláků, uplést mu čepici anebo šálu. To umí jen málokterá žena. S příchodem chladnějších dnů roku odpadá práce na zahradě a lidé jsou více doma, protože je večer hned tma. To je nejlepší doba pro výrobu dekorace do bytu. Jakmile mrknete na sortiment galanterie, budete překvapené! Najdete tam super nášivky a nažehlovačky na dětské oblečení. Nejrůznější látky, ze kterých si můžete ušít samy roušku, povlak na polštář a podobně. Začněte s pletením a háčkováním! Procvičíte si prsty a trpělivost. Výsledkem budou drobné dekorace, originální šály a ponožky. K práci potřebujete samozřejmě jehlice, šitíčka, nůžky, jehly, nitě, stuhy, střapce a třásně. Každičkou položku mají v galanterii Mikaton.cz. Když už budete objednávat kreativní pomůcky, mrkněte také na povlečení, deky, chrániče matrací a dekorativní polštářky.

Udělejte si v ložnici pořádek

Na podzim je třeba dát do kupy ložnici, protože v ní budete trávit více času. Staré povlečení vyhoďte a pořiďte nové a hřejivé modely s dechberoucími vzory. Nechte se inspirovat a přes postel přehoďte přehoz! Do obývacího pokoje nakupte heboučké polštářky a nezapomeňte na deku, pod kterou se zahřeje celá rodinka.

Publikováno: 05. 09. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková