Móda & krása

Budu se vdávat! A co šaty?

Svatba je beze sporu krásná a velká událost v životě ženy. Každá z nás chce být tou nejdokonalejší, nejpůvabnější a nejhezčí ve svůj jedinečný den. A protože každá z nás máme své vysněné šaty, jenž věříme, že čekají právě na nás, přinášíme pár tipů, jak si dobře vybrat.

Jaký máte styl?

Ať už celkový koncept svatby, či jen představu o barvě a střihu, určitě si nějaký namyslete, abyste se měli od čeho odrazit.

Půjčit si či nechat ušít?

Jedni radí z druhé ruky, druzí zase obrazit salóny v okolí. Šikovná sousedka vám nabídne, že vám spíchne šaty, jaké svět neviděl. Pro co z toho se jen rozhodnout?

Většina z nás to vezme podle finančních možností a je určitě fajn uvědomit si, že honosnější garderobu obléknete jen jednou – pak máte jasný cíl – svatební salon, kde jsou schopni vám upravit šaty na míru. Navíc si můžete takto krásně sladit i s ostatními svatebčany a pořídit rovnou dětské šaty pro družičku či pánský svatební oblek. Vyznáváte-li ale představu, že v jednoduchosti je krása a budete je chtít unosit i v běžném životě, pak se můžete poohlédnout na internetu či v kamenném obchodě.

Vezměte kamarádku a nechejte si poradit!

Aneb více očí víc vidí. Pokud vy sama si nebude jistá po čem sáhnout, neostýchejte se zeptat školeného personálu. Přeci jen se setkávají s požadavky nevěst každý den a dokáží vám perfektně poradit třeba ty nejlepší svatební šaty pro baculky, které budou lichotit postavě či naopak vám pomohou vhodným střihem dodat siluetu. Ale především stále platí pravidlo, že dobře se v nich musíte cítit hlavně vy!

Sledujte detaily a slaďte se

Jestliže si plánujete vzít na sebe výrazné šperky po mamince a s kadeřnicí jste domluvená na složitém účesu, přizpůsobte tomu i své oblečení a volte spíše jednoduché a skromné střihy. Stejně tak ozdoby v romantickém stylu jako jsou růže do vlasů, doplní krásně krajková varianta.

A v neposlední řadě začněte šaty vybírat v čas! Raději, ať vám leží měsíc ve skříni, než být nucena dělat volbu výběru ve stresu. Chcete si přeci svůj den užít ve vší parádě, ne?

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.