Výročí nebo narozeniny? Vsaďte na luxusní zámecký hotel

Výjimečný okamžik. Ať už jde o výročí nebo třeba narozeniny, chcete svoji drahou polovičku překvapit něčím opravdu luxusním. Co může být přepychovějšího, než se cítit jako host na panském rozlehlém sídle.

Zámecký hotel s mnoha překvapeními

Přemýšlíte o nevšedním dárku pro milovanou osobu? Jestli s ní chcete strávit romantické chvíle, určitě budete vybírat nějaký pobyt.

Ale co bude to pravé? Luxusní resort? Těch je spousta. Aby se váš vyvolený nebo vyvolená cítili jako v pohádce, volba je v podstatě jasná. Vzít jej na zámek.

Ovšem ne jen tak ledajaký. Musí se jednat o místo, které nabízí požitky v podobě rozmazlování, což neznamená jen pokoje snů či výtečnou kuchyni. I pouhý prodloužení víkend musí být nabitý hýčkáním. Masáže, kosmetika, terapie, bazén, sauny. To vše nabízí jedinečné Spa by L’OCCITANE.

Péče pro vyvolené

Zárukou kvality je pak spojení s luxusním brandem. Například prémiová francouzská značka kosmetiky L’OCCITANE je známá spolupracemi s přepychovými hotely po celém světě.

Dodává své luxusní produkty do vybraných resortů, kde pouze s nimi hýčkají terapeuti hosty. Pokud jimi budete i vy, můžete si být jistí, že o vás bude pečováno právě s prvotřídní kosmetikou.

Ptáte se, kde takový luxus najdete u nás? Zámecký hotel Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L’Occitane jako první v České Republice získal licenci na provozování Spa by L’Occitane. Zde si tak užijete skutečně nadstandardní péče, při které si báječně odpočinete.

Luxusní hotel snů

Jen si představte den zámecké paní či zámeckého pána. Ráno se probudíte a můžete vyrazit na snídani, kterou pro vás s láskou někdo připraví.

Poté se půjdete osvěžit a protáhnout si tělo do privátního bazénu pod klenbami, kde vás nebude nikdo rušit. Jen vy a osoba, kterou milujete.

Toxiny necháte vyplavit v bylinné sauně. Spolu se škodlivinami se odplaví i starosti.

Pak přijde čas oběda, kdy si budete vybírat z jídelního lístku prémiové restaurace. Až potěšíte své chuťové pohárky, půjdete si zdřímnout do těch nejjemnějších peřin.

Čerství budete na další zážitek. V silencáriu. Jedná se o podloubí pod zámeckou oranžerií.

Vířivka nesmí chybět

Chybí vám něco? S relaxem si jistě spojujete vířivku. V pohádkovém hotelu ji najdete rovnou v zámecké věži.

A přichází čas večeře. Opět nebudete vědět, čím polaskat své chutě dříve.

Nastává čas na romantiku. Co tak se projít po zámeckém parku. Nikde jinde není krásnější západ slunce. Nebo už pohled na úplněk, který krásně nasvítí pečlivě udržovanou flóru. Nastává noc a vy se uvolníte koupelí, zachumláte se do měkoučkých županů a vklouznete do nadýchaných peřin. To je opravdu luxusní hotel na úrovni.

Prvotřídní zámecké pokoje

Probudíte se do druhého dne. Můžete v relaxu pokračovat, protože nabídka hotelu je velmi pestrá. Všechny procedury najednou ani nestihnete vyzkoušet. Kdo má rád aktivnější odpočinek, může línější relax proložit pobytem v moderně vybaveném fitness.

Za zážitky můžete jít ovšem i za zdi zámeckého hotelu. Vezměte svoji drahou polovičku na vyjížďku kabrioletem, proleťte se balonem, podívejte se na krajinu z vrtulníku nebo zcela typicky pro zámecké pány – projeďte se na koni. Trochu dobrodružství zažijete při koupání v lomu.

Hotel s puncem historie nabízí skutečné požitky. Luxusní zámecké pokoje, hýčkání duše i těla i uspokojení chutí. Pokud tedy vybíráte dárek k výjimečné příležitosti, věnujte zážitek. A jím pobyt na zámku je.

Publikováno: 05. 10. 2021

Kategorie: Cestování

Autor: Ema Nováková