Finance & práce

Bez peněz do podnikání nelez? Můžete si půjčit, ale OPATRNĚ!

Mít skvělý nápad nestačí. Nápady hýří kde kdo, mnohem důležitější je myšlenku proměnit ve skutečnost. To bohužel často nelze bez patřičného kapitálu. Ale kde peníze získat co nejrychleji a pokud možno bez rizika? Nechcete-li při výběru poskytovatele šlápnout vedle, vezměte si k srdci následující tipy.

Pozor na lichváře, obcházejí zákon

Spotřebitelé jsou již několik let chráněni legislativou a poskytovatelé musí žadatele důkladně prověřit. Nehledě na nezbytnou licenci od ČNB, kterou má jen něco málo přes sto subjektů. Jiná pravidla však platí pro segment podnikatelských úvěrů a mnozí pochybní poskytovatelé nabízí velmi dostupné, leč krajně nevýhodné úvěry.

Ve svém vlastním zájmu proto žádejte o půjčku pouze u poskytovatele, který má dobré renomé dodržuje pravidla zodpovědného úvěrování. Pokud daný subjekt žádost neschválí, protože vzniknou pochybnosti o vaší solventnosti, zřejmě k tomu má objektivní důvody. V takovém případě je lepší počkat a o půjčku usilovat až v momentě, kdy poskytovatel žádost bez výhrad schválí.

Rychlá půjčka bez poplatků a zástavy?

Spočítala jste si, že vám pravidelné splácení nenabourá rozpočet a jste pevně rozhodnutá „do toho jít“? Mohou však odradit vysoké „skryté“ poplatky, případně nutnost zástavy. Nic podobného vás nečeká u Ferratum Czech, která nabízí podnikatelské půjčky ve výši až 1,3 mil. korun.

Podání žádosti je jednoduché a nezabere vám více než několik minut. Rychlou půjčku vyřídíte kdykoliv a odkudkoliv, aniž byste musela řešit komplikovanou administrativu. Rozhodnutí o schválení probíhá na základě cashflow.

Jak pracovní kapitál využijete, je na vás – poslouží na nákup nového vybavení, rozšíření inventáře nebo nábor nových zaměstnanců.

Odborníci se shodují na tom, že jen málokterá podnikatelská půjčka je tak rychlá, transparentní a bezpečná jako ta od Ferratum Czech.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.