Vychutnejte si pobyt ve Františkových Lázních naplno s wellness balíčkem

Každý si občas zaslouží pořádný odpočinek a citlivou péči. Ano, dokonce ani vy nejste žádnou výjimkou. Ale kam za relaxací vyrazit a vychutnat si ji plnými doušky? Vydejte se do Františkových Lázní a užijte si pobyt v hotelu Bohemia, který nabízí skvělé pobytové balíčky s wellness. Věříme, že budete naprosto spokojeni a pobyt nadšeně doporučíte přátelům. A pravděpodobně si ho brzy budete chtít zopakovat, protože zažijete netušené!

Hotel v lázeňském prostředí

Hotel se nachází na krásném místě ve Františkových Lázních. V blízkém okolí se nacházejí léčivé prameny. Město je plné architektonicky zajímavých budov. Kolem jsou lesoparky a spousta turistických i cykloturistických tras. Lokalita nabízí mnoho různých výletních cílů, což ocení především vyznavači aktivního odpočinku. [caption id="attachment_869" align="aligncenter" width="1000"] OLYMPUS DIGITAL CAMERA[/caption] Hotelová restaurace vaří domácí klasiku i zahraniční speciality. Hosté zde ochutnají například sushi. Na své si přijdou také vegetariáni. Restaurace je připravena i na děti, rodinám ochotně zapůjčí dětské židle. Kdo má rád víno, posedí ve vinárně a ochutná výborná vína z jižní Moravy.

Wellness balíčky pro každého

Z pobytových balíčků si vybere každý podle toho, co má rád a co preferuje. Určeny jsou pro jednu nebo dvě osoby v délce pobytu od dvou do šesti nocí. Wellness balíčky obsahují relaxační služby v různém rozsahu. K dispozici jsou různé masáže. Vyzkoušeli jste už lávové kameny? Nebo vás láká spíše masáž nohou? Objevovat můžete rovněž kouzlo medové či čokoládové masáže. Odpočiňte si v léčivé koupeli nebo zkuste bahenní zábal. Dámy ocení manikúru a pedikúru od šikovné kosmetičky.

Dopřejte si pobyt s celou partou!

Do lázní nemusíte vyrážet jen samostatně nebo ve dvojici. Vezměte rovnou celou partu! Hotel Bohemia umožňuje pořádání oslav, soustředění, teambuildingů a dalších akcí. Až budete příště něco organizovat, určitě si vzpomeňte. Narozeninová oslava s wellness stojí za to! Podrobnější informace a možnost rezervace online najdete na www.hotelbohemia.cz.

Publikováno: 23. 11. 2019

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková