Skvělé tipy

Vychutnejte si pobyt ve Františkových Lázních naplno s wellness balíčkem

Každý si občas zaslouží pořádný odpočinek a citlivou péči. Ano, dokonce ani vy nejste žádnou výjimkou. Ale kam za relaxací vyrazit a vychutnat si ji plnými doušky? Vydejte se do Františkových Lázní a užijte si pobyt v hotelu Bohemia, který nabízí skvělé pobytové balíčky s wellness. Věříme, že budete naprosto spokojeni a pobyt nadšeně doporučíte přátelům. A pravděpodobně si ho brzy budete chtít zopakovat, protože zažijete netušené!

Hotel v lázeňském prostředí

Hotel se nachází na krásném místě ve Františkových Lázních. V blízkém okolí se nacházejí léčivé prameny. Město je plné architektonicky zajímavých budov. Kolem jsou lesoparky a spousta turistických i cykloturistických tras. Lokalita nabízí mnoho různých výletních cílů, což ocení především vyznavači aktivního odpočinku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hotelová restaurace vaří domácí klasiku i zahraniční speciality. Hosté zde ochutnají například sushi. Na své si přijdou také vegetariáni. Restaurace je připravena i na děti, rodinám ochotně zapůjčí dětské židle. Kdo má rád víno, posedí ve vinárně a ochutná výborná vína z jižní Moravy.

Wellness balíčky pro každého

Z pobytových balíčků si vybere každý podle toho, co má rád a co preferuje. Určeny jsou pro jednu nebo dvě osoby v délce pobytu od dvou do šesti nocí. Wellness balíčky obsahují relaxační služby v různém rozsahu. K dispozici jsou různé masáže. Vyzkoušeli jste už lávové kameny? Nebo vás láká spíše masáž nohou? Objevovat můžete rovněž kouzlo medové či čokoládové masáže. Odpočiňte si v léčivé koupeli nebo zkuste bahenní zábal. Dámy ocení manikúru a pedikúru od šikovné kosmetičky.

Dopřejte si pobyt s celou partou!

Do lázní nemusíte vyrážet jen samostatně nebo ve dvojici. Vezměte rovnou celou partu! Hotel Bohemia umožňuje pořádání oslav, soustředění, teambuildingů a dalších akcí. Až budete příště něco organizovat, určitě si vzpomeňte. Narozeninová oslava s wellness stojí za to! Podrobnější informace a možnost rezervace online najdete na www.hotelbohemia.cz.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.