Dámy, jste už připravené na nízké teploty?

Létu už definitivně odzvonilo, teploty se drží dost nízko, v noci dokonce padají k bodu mrazu. Kraťasy a lehké letní šaty jsou už dávno schované, na scénu přicházejí teplejší kousky. Jste na příchod podzimu a zimy dobře připravená? Jestli vám něco chybí, máme pro vás tip na obchod, díky kterému obohatíte vás šatník o zajímavé trendy kousky.

Trendy a šik

Šaty dělají člověka, proto je důležité dbát na výběr správného oblečení i správných doplňků. Zároveň se nevyplácí nakupovat v běžných řetězcích, jejichž pobočky se nacházejí v každém trochu větším městě. Jestli nechcete potkávat stejně oblečené ženy, musí být váš výběr originálnější. Neokoukané kousky najdete v e-shopu Trendova.

Kabáty: dělají parádu, ale také zahřejí

Pro krásu se nemusí trpět! Dámské kabáty jsou navrženy nejen tak, aby dělaly parádu, ale také aby co nejvíce zahřály. Ve správně zvoleném kabátu budete vypadat skvěle a zároveň se budete cítit naprosto skvěle a pohodlně. Jestli se ráda procházíte při chladných večerech nebo pravidelně čekáte delší dobu na autobus, zvolte kabát s kapucí, do které se můžete zachumlat. Jsou na váš styl dámské kabáty příliš elegantní? Možná vám bude vyhovovat spíše prošívaná bunda. Rockerky a punkerky si oblíbí zase koženkovou bundu. Kombinovat se dá s různými doplňky, a tak si ji klidně mohou koupit i ženy, kterým rock nic neříká.

Je libo mikinu, nebo raději svetr?

Když se ochladí, většinou už samotná bunda či kabát nestačí. Je třeba pod ně dát ještě jednu vrstvu. Vyberte si slušivou mikinu s kapucí. Zda zvolíte jednobarevnou, nebo si vyberete kousek s bláznivým potiskem, je už čistě na vás. Formální situace vyžadují spíše dámský svetr. Obchod Trendova nabízí různé svetry i mikiny, takže určitě najdete, co budete potřebovat.

Publikováno: 22. 09. 2019 / Aktualizováno: 25. 06. 2023

Kategorie: Móda & trendy

Autor: Ema Nováková