Skvělé tipy

Nakupování se slevou je vždy lepší. Kde najdete všechny kupóny pod jednou střechou?

Tip na výhodný nákup neodmítne nikdo. A protože předpokládáme, že možnost, jak při nákupu ušetřit nemalou částku, neodmítnete ani vy, prozradíme vám, kde seženete slevové kupóny od více než dvanácti tisíc e-shopů. Že jste ještě nikdy dříve žádnou slevu neuplatnila? Škoda, protože jste mohla jste ušetřit nemalou částku. Naštěstí není nikdy pozdě to změnit!

Proč nakupovat se slevovými kupóny?

Na hloupou otázku… Ale teď vážně – proč byste se měla slevovými kupóny zabývat? Stojí vůbec slevy za to, nebo jde o jeden z marketingových triků vynalézavých prodejců?

V prvé řadě: není sleva jako sleva. Některé e-shopy umožňují zákazníkům ušetřit až několik desítek procent. Jindy se sleva pohybuje řádově v procentech, ale na samozřejmě vždy záleží především na původní ceně zboží. Ušetřit pět procent z deseti tisíc je lepší než poloviční úspora z dvou set korun. Příjemné může být i poštovné zdarma či jiné benefity.

Podstatné je, že nakupování se slevovými kupóny se v podstatě nijak neliší od tradičního způsobu. Budete nakupovat tak, jak jste zvyklá – s tím rozdílem, že v rámci některé ze závěrečných fází nákupu uplatníte slevový kupóny. Klik, klik a peníze zůstanou doma!

Budete-li slevové kupóny využívat pravidelně, celková úspora poroste. Ušetřit tisíce až desítky tisíc za rok je více než reálné.

Kde slevové kupóny najdete?

A teď to podstatné. Kde seženete slevový kupón do svého oblíbeného e-shopu? Pokud ho nenajdete na portálu Slevovykupon.net, tak už nikde. Největší český projekt svého druhu momentálně nabízí více než tisícovku kupónů a přes dvacet tisíc slevových akcí. Vše na jednom místě s možností rychlého hledání.

A ještě něco – na webu najdete také seznam soutěží. Takže pokud ráda hrajete o pěkné ceny, směle do toho!

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.