Díky rozvozu si v Českých Budějovicích užijete vodní dýmku i v čase zavřených čajoven

Chodili jste, když to bylo ještě možné, rádi do čajoven na vodní dýmku? Chybí vám ty chvíle, kdy jste s dýmkou strávili příjemný relaxační večer? V Českých Budějovicích se takového zážitku nemusíte vzdávat ani se zavřenými čajovnami. Můžete si nechat přivézt připravenou vodní dýmku až k vám domů. Jak na to?

Domů vám dorazí kompletně připravená dýmka. Stačí jen rozpálit uhlíky

Rozvoz vodních dýmek v rámci projektu DarkBox vám dává možnost užít si dobře připravenou vodní dýmku s kvalitním tabákem v pohodlí vašeho obývacího pokoje. Jediné, co k tomu musíte udělat, je při objednání vodní dýmky v Českých Budějovicích sdělit, jak silný tabák si přejete, na jakou příchuť máte zrovna náladu a kdy chcete dýmku dovézt. Pak už jen počkáte na příslušný čas, až se k vám vodní dýmka dostane. Obdržíte balíček obsahující samotnou dýmku, korunku Solaris a všechno potřebné příslušenství (HMS, uhlíky, kleště, hygienické náustky). A samozřejmě tabák s uhlíky v množství na jednu pěknou session. Tabák už bude v korunce nabitý, vám už stačí jen rozpálit uhlíky a začít si užívat. Pokud byste náhodou nevěděli, jak se o dýmku v průběhu kouření starat či jak manipulovat s uhlíky tak, aby požitek z dýmky byl co největší, při předání vám autoři projektu DarkBox vše rádi vysvětlí. Navíc se můžete inspirovat na videu, které vás přípravou vodní dýmky kompletně provede. K dýmce si lze přiobjednat i drobné občerstvení, které se k ní hodí. Součástí balíčku už je čaj, jenž k vodním dýmkám neodmyslitelně patří. Připlatit si můžete i za porci tabáku navíc, výměnu světlého tabáku za černý, případně jiného typu korunky.

Co od vodní dýmky čekat, pokud ji neznáte?

V případě, že nepatříte mezi zkušené nebo občasné dýmkaře a láká vás vodní dýmku vyzkoušet, není se čeho obávat. Vodnice, jak někteří dýmce také říkají (pozor však, v úzkých dýmkařských kruzích není tento výraz příliš v oblibě), znamená především uvolnění a relax. Není vhodné kouření vodní dýmky zaměňovat s kouřením jako takovým. Tabák sice také obsahuje nikotin a že by byla dýmka extrémně prospěšná vašemu zdraví, to také nikdo netvrdí, její pozitiva však hledejme jinde. Vodní dýmky jsou velmi společenskou záležitostí, navozují příjemnou náladu, pocit uvolnění a celkového zklidnění.

Publikováno: 09. 02. 2021

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková