Domů » Jak posílit imunitu? Ovocem, zeleninou i přírodními doplňky stravy
Zdraví

Jak posílit imunitu? Ovocem, zeleninou i přírodními doplňky stravy

Máte pocit, že zatímco lidi ve vašem blízkém okolí jen tak něco neskolí, vy jste nemocná až příliš často? Špatně snášíte výkyvy z „normálu“ – například výkyvy počasí nebo akutní stres? Pak udělejte něco pro změnu k lepšímu. Vaše tělo potřebuje vitamíny, minerály a další látky nezbytné pro správné fungování organismu. Dodat si je můžete snadno – pomocí vhodně zvolených přírodních výživových doplňků.

Ovoce a zelenina jsou pevný základ, ale nemusí stačit

Ruku na srdce – má ve vašem jídelníčku dostatek prostoru ovoce, nebo se stravujete nezdravě, převážně fast-foodem, protože „nemáte čas“? A co zelenina, konzumujete ji v dostatečném množství? Zřejmě vám nemusíme vtloukat do hlavy, že ovoce a zelenina by měly tvořit základ stravy – říkali vám to rodiče, učitelé i doktoři. Jenomže ani dostatek obojího nemusí zajistit pevné zdraví, protože obsah vitaminů a dalších látek nemusí být nijak valný.

Potíž je v doporučené denní dávce. Abyste splnili tabulky, nebo se k doporučeným hodnotám alespoň přiblížili, museli byste do jídelníčku zakomponovat opravdu hodně ovoce a zeleniny. Což je pro většinu lidí nereálné. Nehledě na fakt, že mnoho druhů ovoce a zeleniny obsahuje podstatně méně živin než v minulosti. Důvodem je vyčerpaná půda.

Po jakém doplňku stravy sáhnout? Nechte si ho doporučit

Vybrat si z obrovské nabídky doplňků stravy ten správný je oříšek. Nikdo nechce vyhazovat peníze z okna, ale jen těžko poznáme, zda produkt funguje, dokud ho nevyzkoušíme na vlastní kůži. Proto je vhodné brát ohled na recenze.

S ohledem na recenze je dobrou volbou přírodní doplněk stravy Graviola Plus od Naturvity. Prodává se v balení po 60 kapslích a obsahuje extrakt z tropické rostliny gravioly. O jejích blahodárných účincích se tradují příběhy již po staletí. Naturvita navíc doplnila kapsle o vitamín C a zinek, jejichž vliv na podporu imunity byl mnohokrát potvrzen.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.