Zdraví

Jak posílit imunitu? Ovocem, zeleninou i přírodními doplňky stravy

Máte pocit, že zatímco lidi ve vašem blízkém okolí jen tak něco neskolí, vy jste nemocná až příliš často? Špatně snášíte výkyvy z „normálu“ – například výkyvy počasí nebo akutní stres? Pak udělejte něco pro změnu k lepšímu. Vaše tělo potřebuje vitamíny, minerály a další látky nezbytné pro správné fungování organismu. Dodat si je můžete snadno – pomocí vhodně zvolených přírodních výživových doplňků.

Ovoce a zelenina jsou pevný základ, ale nemusí stačit

Ruku na srdce – má ve vašem jídelníčku dostatek prostoru ovoce, nebo se stravujete nezdravě, převážně fast-foodem, protože „nemáte čas“? A co zelenina, konzumujete ji v dostatečném množství? Zřejmě vám nemusíme vtloukat do hlavy, že ovoce a zelenina by měly tvořit základ stravy – říkali vám to rodiče, učitelé i doktoři. Jenomže ani dostatek obojího nemusí zajistit pevné zdraví, protože obsah vitaminů a dalších látek nemusí být nijak valný.

Potíž je v doporučené denní dávce. Abyste splnili tabulky, nebo se k doporučeným hodnotám alespoň přiblížili, museli byste do jídelníčku zakomponovat opravdu hodně ovoce a zeleniny. Což je pro většinu lidí nereálné. Nehledě na fakt, že mnoho druhů ovoce a zeleniny obsahuje podstatně méně živin než v minulosti. Důvodem je vyčerpaná půda.

Po jakém doplňku stravy sáhnout? Nechte si ho doporučit

Vybrat si z obrovské nabídky doplňků stravy ten správný je oříšek. Nikdo nechce vyhazovat peníze z okna, ale jen těžko poznáme, zda produkt funguje, dokud ho nevyzkoušíme na vlastní kůži. Proto je vhodné brát ohled na recenze.

S ohledem na recenze je dobrou volbou přírodní doplněk stravy Graviola Plus od Naturvity. Prodává se v balení po 60 kapslích a obsahuje extrakt z tropické rostliny gravioly. O jejích blahodárných účincích se tradují příběhy již po staletí. Naturvita navíc doplnila kapsle o vitamín C a zinek, jejichž vliv na podporu imunity byl mnohokrát potvrzen.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.