Domů » Jak vybrat barvu šperku
Nezařazené

Jak vybrat barvu šperku

Každá barva působí jinak a určitě jste si už všimli, že vás dokáže ovlivnit i to, co máte na sobě oblečené. Stejně tak je to i se šperky. Vyberte si luxusní šperk i podle barvy drahého kamene. Uvidíte, že se vám bude nejen lépe kombinovat k oblečení, ale také se zajímejte o tom, co jednotlivá barva znamená.

Červená

Milovníci červené barvy si mohou vybrat například luxusní šperky s rubíny nebo červenými granáty. Červená barva představuje vášeň a také silnou ohnivou energii. Tyto šperky přitahují lásku, dobrodružství a posilují zdravou sebevědomí a sebedůvěru.

Oranžová

Pokud máte rádi oranžovou, sáhnout můžete po špercích s jantarem. Ty mají léčivou energii a dokonce se o jantaru říká, že je klíčem k minulým životům a může stírat hranici mezi živým a mrtvým světem. Oranžové šperky navíc podporují tvořivost, svěžest a romantické naladění.

Zelená

Oblíbeným šperkem jsou například prsteny se smaragdy nebo náramky a přívěsky s tímto kamenem. Smaragd má typicky zelenou barvu. Symbolizuje přírodu a harmonii s ní. Zelené šperky podpoří vaši vitalitu, psychickou a fyzickou harmonii.

Modrá

Modré šperky podporují komunikaci mezi lidmi. Vybrat si můžete například luxusní šperky se safírem. Tento druh šperku by měl podpořit váš klid, pohodlí a také důvěru v sebe i v ostatní. Šperky s modrou barvou jsou elegantní a působí vždy luxusně.

Fialová

Mezi magické a tajemné šperky patří nejčastěji ty s fialovou barvou. Vyberte si prsteny nebo přívěsky s ametystem. Fialová barva symbolizuje mystiku, spiritualitu a zároveň duševní sílu. Podpoří vaše ambice, ctižádost a ulehčí vám vaši cestu za vysněným cílem.

Bílá

I v současné době patří mezi oblíbené šperky s perlami. Perly symbolizují čistotu, podpoří mezilidské vztahy a mnohdy jsou i symbolem pro lásku. Bílé šperky se hodí i pro podporu přátelství, lásky a pokory.

Zlatá

Zlaté a žluté šperky evokují novou energii. Podpoří vaši krásu a zvýší vám sebevědomí. Pravidelné nošení žlutých šperků, například žlutého safíru vám přinese do života bohatství. Nemusíte si vybírat zlaté šperky, můžete zvolit stříbrné, platinové nebo vyzkoušejte oblíbené bílé zlato.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.