Domů » Jak zvýšit návštěvnost webu? S dobrou SEO to jde snadno!
Finance & práce

Jak zvýšit návštěvnost webu? S dobrou SEO to jde snadno!

Odborné analýzy prokázaly, že pokud se web na dané klíčové slovo nachází na první stránce ve vyhledávačích, navštíví ho více potenciálních zákazníků a logicky přinese i větší zisk. Míst je ale jen omezený počet a vede se o ně tvrdý boj. Jak z něj vyjít jako vítěz? S pomocí SEO optimalizace. Pojďme si tedy ukázat několik základních kroků, které vás k těmto vysněným pozicím přiblíží.

Vzhled a rychlost webu

Než vůbec začnete o SEO optimalizaci přemýšlet, ujistěte se, že je váš web v dobrém stavu. Nenačítá se moc dlouho? Je responzivní? To všechno jsou faktory, na které uživatel reaguje. A pokud musí čekat dlouho, než se mu stránky vůbec načtou, nebo se mu na mobilním zařízení objeví nepřizpůsobená stránka, kterou musí neustále přibližovat, je to pro něj signál, aby se už nevracel.

Správná klíčová slova

Klíčová slova jsou absolutní základ, bez kterého nemůžete uspět, jejich správný výběr je tedy podstatný. Důležité je zaměřit se na taková slova, která souvisí s vaším projektem. Pokud vás žádné nenapadá, můžete využít služeb některého ze specializovaných webů, které vám s analýzou pomůžou. Většina z nich je placená, pokud se ale spokojíte se statistikami návštěvnosti, stačí zamířit na Seznam nebo Google. Za získání dalších vhodných klíčových slov k vámi zadanému spojení (např. SEO Praha optimalizace, dovolená Egypt atp.) se ale drobný příplatek vyplatí.

(Relevantní a silné) zpětné odkazy

Umístit zpětný odkaz na některou ze stránek a získat tím lepší pozici ve vyhledávači? Že je to utopie? Právě naopak. Tato strategie funguje velice dobře a specialisté na optimalizaci ji stále využívají. Pokud totiž provážete dvě stránky zpětným odkazem, dáte vyhledávači impuls, že je cílový web zajímavý, což v kombinaci s dalšími faktory vede k vysněné první stránce ve vyhledávání. Zpětné odkazy jsou každopádně správným krokem.

Profesionál – lepší výsledky

Nasát všechny důležité znalosti v oblasti SEO optimalizace vyžaduje dlouhé studium a dalších několik let praxe. Jen tak se dá docílit těch nejlepších výsledků. Provozovatelům eshopů a webových stránek z hlavního města tak může přijít vhod SEO optimalizace Praha od společnosti Seoconsult.cz. Tým zkušených profesionálů nabízí optimalizaci s prokazatelnými výsledky – pomohou zvednout návštěvnosti vašemu projektu.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.