K životnímu stylu české vesnice patří drátový obecní rozhlas

Divit se tomu může jen ten, kdo na vesnici nežije. Sem prostě informace z drátového rozhlasu patří. Životu v obci dává atmosféru, patří ke koloritu a je nejrychlejším a nejúčinnějším informačním médiem. Kdo je z většího města a zažije na výletě v některé z českých a moravských obcí hlášení z obecného rozhlasu, pokládá to za skvělou atrakci. Jenomže rozhodně nelze funkční drátový obecní rozhlas považovat za znak toho, že se v obcích zastavil čas. Prostě sociální sítě jako komunikační médium pro občany selhaly či nejsou dostatečné. Drátový rozhlas má své fanoušky mezi zastupiteli obcí i obyvateli. A nejen těmi nejstaršími. To, že drátový rozhlas pro města a obce neztrácí na významu, je rovněž zásluhou firmy ELMIK. Ta pečuje o stávající systémy, rozšiřuje je, vylepšuje, opravuje (v záruce i po ní) a buduje též nové. Tento komunikační evergreen je proto v obcích v bezvadném stavu a perfektně slouží potřebám měst a obcí. A nejen těm.

Ne každý ví, že drátový rozhlas se používá i jinde

Je praktický pro velké firmy, výrobní haly či sklady. Zajišťuje správný chod na nádražích – vlakových i autobusových. Využívají jej nemocnice i velká sportoviště. Je součástí obřadních sálů i hřbitovů. Potřebují jej též školy, kde se montuje spolu s jednotnou časomírou.

Firma ELMIK má s návrhy, montážemi a servisem drátových rozhlasů mnohaleté zkušenosti

Sbírá je již od roku 1994 a je lídrem v této oblasti. Spolu s péčí o drátové rozhlasy nabízí i prodej a montáž kamerových systémů, ozvučovací techniky a telefonních ústředen. Firmy, města a obce tak v ELMIK mohou nalézt partnera pro více dodávek a taktéž pro servis těchto systémů. Pořídit si dnes jakoukoliv technologii rozhodně nestačí. Ideální je pořizovat si ji rovnou s partnerem, který je schopen udržet ji provozuschopnou. V případě drátového rozhlasu a dalších zmíněných technologií je to právě firma ELMIK.

Publikováno: 26. 04. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ema Nováková