Zdraví

Kvalitní voda jako samozřejmost? Je to snadné!

Možná berete kvalitní kohoutkovou vodu jako samozřejmost. Myslíte si rovněž, že pravidelné kontroly a rozbory pitné vody jsou zárukou její kvality a nezávadnosti? Nic není tak jednoznačné…

Limity obsahu nebezpečných a škodlivých látek jsou samozřejmě poměrně přísné, ale pořád se jedná pouze o limity, takže i v pitné kohoutkové vodě se nachází zbytky různých chemikálií. Další opatření proto rozhodně nejsou od věci.

Filtraci vody nestojí nic v cestě

Není se čemu divit, že do centra pozornosti se dostávají filtry na vodu, které jsou určeny i pro domácí použití. Jednoduchý, nicméně účinný vodovodní filtr lze jednoduše umístit na kuchyňskou linku nebo schovat do jejích útrob a ihned začít používat. Ani jeho následná údržba není nijak komplikovaná.

Ovšem o co je filtrovaná voda lepší? Kvalitní vodovodní filtr vodu zbaví nežádoucích a nebezpečných látek, jako jsou zejména aromatické uhlovodíky, saponáty, tenzidy, chemikálie používané v zemědělství a mnoha dalších. Zároveň se o poznání zlepší samotná chuť vody, která je pro mnoho lidí tím hlavním důvodem k tomu, aby se konzumaci kohoutkové vody vyhýbali. A je to pochopitelné, neboť nepříjemná pachuť je v některých městech nebo oblastech opravdu intenzivní.

Vodovodní filtr je skvělý pomocník do každé domácnosti. | Foto: pristrojeprozdravi.cz

Zaujala vás možnost zlepšení kvality kohoutkové vody určené ke konzumaci? Potom se podívejte na stránky e-shopu Přístroje pro zdraví, v jehož sortimentu najdete filtrační konvice, ionizační přístroje, vodovodní filtry, generátory vodíku a mnoho dalšího. Revoluční novinkou jsou takzvané generátory vodíku. Jedná se o velmi elegantní skleněné lahve, které za pomoci pokročilé technologie nejen obohacují vodu o vodík, ale zároveň ji zbavují chlóru a kyslíku. Proč nevyužít moderních technologií a nevychutnat si kvalitní vodu se vším všudy?

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.