Zdraví

Kvalitní voda jako samozřejmost? Je to snadné!

Možná berete kvalitní kohoutkovou vodu jako samozřejmost. Myslíte si rovněž, že pravidelné kontroly a rozbory pitné vody jsou zárukou její kvality a nezávadnosti? Nic není tak jednoznačné…

Limity obsahu nebezpečných a škodlivých látek jsou samozřejmě poměrně přísné, ale pořád se jedná pouze o limity, takže i v pitné kohoutkové vodě se nachází zbytky různých chemikálií. Další opatření proto rozhodně nejsou od věci.

Filtraci vody nestojí nic v cestě

Není se čemu divit, že do centra pozornosti se dostávají filtry na vodu, které jsou určeny i pro domácí použití. Jednoduchý, nicméně účinný vodovodní filtr lze jednoduše umístit na kuchyňskou linku nebo schovat do jejích útrob a ihned začít používat. Ani jeho následná údržba není nijak komplikovaná.

Ovšem o co je filtrovaná voda lepší? Kvalitní vodovodní filtr vodu zbaví nežádoucích a nebezpečných látek, jako jsou zejména aromatické uhlovodíky, saponáty, tenzidy, chemikálie používané v zemědělství a mnoha dalších. Zároveň se o poznání zlepší samotná chuť vody, která je pro mnoho lidí tím hlavním důvodem k tomu, aby se konzumaci kohoutkové vody vyhýbali. A je to pochopitelné, neboť nepříjemná pachuť je v některých městech nebo oblastech opravdu intenzivní.

Vodovodní filtr je skvělý pomocník do každé domácnosti. | Foto: pristrojeprozdravi.cz

Zaujala vás možnost zlepšení kvality kohoutkové vody určené ke konzumaci? Potom se podívejte na stránky e-shopu Přístroje pro zdraví, v jehož sortimentu najdete filtrační konvice, ionizační přístroje, vodovodní filtry, generátory vodíku a mnoho dalšího. Revoluční novinkou jsou takzvané generátory vodíku. Jedná se o velmi elegantní skleněné lahve, které za pomoci pokročilé technologie nejen obohacují vodu o vodík, ale zároveň ji zbavují chlóru a kyslíku. Proč nevyužít moderních technologií a nevychutnat si kvalitní vodu se vším všudy?

Reklama

Chceš chytrý telefon s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPhone 8!

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí domácí infrasauny? Prodej infrasaun poskytuje společnost Saunasystem. Nechte si postavit moderní infrasaunu na míru!

Kde to žije