Multifunkční vysavač pro všechny příhody

Není to jen pomocník do dílen a garáží. Nepostradatelným se lehko stává jak na zahradě, tak i v dětském pokojíčku nebo kuchyni či na terase.

Největší přednost víceúčelového vysavače je rozhodně možnost vysávání suchých a mokrých nečistot. Pokud je zařízení zpracováno opravdu kvalitně, tak problém nečiní například ani střepy, kamínky či špony. A to je panečku pomocník pro život.

Během rekonstrukce odsává okamžitě bordýlek při vrtání, v dílně s ním vysáváte i foukáte. A když se něco rozbije, je tu pro vás po ruce a postará se o všechny nečistoty, kterých se vy nebudete muset ani dotknout. Zdárným příkladem je rozbitá váza, kečup i karafa s limonádou nemusíte uklízet tak, že si kleknete a střípek po střípku vše sesbíráte. Je to nebezpečné, je to nepohodlné a opravdu vás to zdrží.

Stačí z vysavače vytáhnout filtrační sáček a vysát vodu, limču či omáčku i se střepy. Zbytečky jen setřete utěrkou a máte vystaráno. To samé platí například i při péči o mazlíky a jejich klece. Ať už máte ptáčky, morčata nebo dokonce rybičky, zařízení zvládne piliny, podestýlku i vysátí vody z akvárka. A zbytečně se nečistoty tak nebudou ani vířit celým domovem.

Broušení nábytku, řezání, vrtání do zdi a další práce nadělají mnoho prachu, špon nebo pilin. Vysavač napojíte na přímé odsávání a můžete se tak vyvarovat nepořádku. Pokud dojde i k nějaké nehodě, jako je například vylité ředidlo – vysajete je. V případě, že se mokré a suché nečistoty smíchají dohromady, můžete z toho vznikat pěkný mišmaš, který samozřejmě vysajete také. Nádoba se dobře čistí a po zaschnutí je přístroj připraven opět pracovat.

Na zahradě s ním vysajete zbytky vody v bazénku před zimou, vyčistíte příjezdovou cestu i chodníky od spadaného listí. Pokud si rádi užíváte přesazování květin v pohodlí terasy či zimní zahrady, nebude potřeba starat se o přebytky hlíny na podlaze, vysavač je okamžitě pohltí a můžete hlínu nasypat zpět do pytle či nádoby.

Základem pro to, aby práce s vysavačem byla stále efektivní i při dlouhodobém používání stroje, je výběr kvalitního zařízení a samozřejmě i základní péče, díky které vysavač bude pracovat dlouho a kvalitně.

Kvalitní zpracování a inovativní technologii naleznete například ve víceúčelovém vysavači Kärcher WD 3 S. Přístroj si poradí s jemnou i hrubou špínou. Robustní nádoba na prach 17 l, přívodní kabel 4 m a 2 m dlouhá hadice umožňují rozsáhlý úklid. Kvalitní skládaný filtr i odolný vliesový sáček zabrání prášení i při sání jemnějších nečistot. Před odstraněním mokrého nepořádku sáček stačí pouze vyjmout. Díky funkci fukaru jej navíc využijete i například při odstraňování pilin, napadaného listí, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. K přístroji dostanete i příslušenství, které oceníte při čištění domu, garáže, auta, terasy, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. Podlahová hubice, štěrbinová hubice i nástavce speciálně pro úklid auta skutečně využijete i v dalších oblastech. V říjnu navíc WD 3 S CAR koupíte za akční cenu!

Při vysávání nečistot suchých používejte vždy vliesový sáček, protože slouží i jako další filtr prachových částic. Jaké další zásady dodržovat pro dlouhý život a efektivní dlouhodobý úklid se dozvíte zde: Jak správně pracovat s víceúčelovým vysavačem a pečovat o něj | Karcher.cz

Více informací o pomocnících na doma i ven zjistíte na www.karcher.cz.

Publikováno: 06. 03. 2023 / Aktualizováno: 30. 09. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková