Bydlení

Nejen v Praze je blaze. Atraktivní pozemky nabízí i Poděbrady!

Bydlet v hlavním městě je sice fajn z hlediska nekonečných možností práce a vyžití ve volném čase, nicméně pro rodinný život není ruch velkoměsta úplně ideální. Proto se tolik lidí stěhuje raději do vesnic a měst v nedalekém okolí hlavního města. Jedním z možných kandidátů je i lázeňské město Poděbrady, kde se aktuálně prodávají nové stavební pozemky v centru.

Najít pozemky ke stavbě ve středních Čechách v současné době není vůbec snadné. Ceny jsou vysoké a lokality ve finále nic moc. V tomto se přitom nevyplácí dělat kompromisy. Když si člověk vybírá místo pro život, měl by zvolit takové, které mu na první pohled přilne k srdci.

Lázeňská pohoda v Poděbradech

Poděbrady vám k němu přilnou. Toto čtrnáctitisícové městečko se nachází půl hodiny jízdy od Prahy. Mají tady hezký zámek, muzeum filmových legend, muzeum Lega, výletní lodě plavící se po Labi, a především největší středočeské lázně. Chtěli byste to mít k promenádě podél Labe jen dvacet minut pěšky? Přesně takovou vzdálenost mají volné pozemky Poděbrady nacházející se v srdci města.

Atraktivní pozemky už podruhé

Aktuálně se stavební pozemky Poděbrady nabízí už ve druhé etapě. V rámci první etapy se prodalo 21 parcel po jedné straně ulice, teď dochází na druhou. Ve druhé etapě je k dispozici daleko více pozemků, konkrétně 45. Zařizovatel projektu Pozemky Koutecká tak reaguje na vysokou poptávku. Přesto je většina pozemků z druhé etapy již prodaná, další jsou rezervované. Na své budoucí majitele jich čeká jen pár.

Většina pozemků má výměru mezi 700 a 800 m2, avšak najde se i pár rozlehlejších s rozlohou třeba 1500 m2. Volné jsou zejména parcely na okrajích nově plánované výstavby, zatím je ještě z čeho vybírat. Dlouho ovšem nebude, tak na nic nečekejte. Pokud sháníte stavební pozemky blízko Prahy, přijeďte se podívat do Poděbrad. Právě tady byste mohli najít svůj vysněný domov.

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivka bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš chytrý telefon s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPhone 8!

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí domácí infrasauny? Prodej infrasaun poskytuje společnost Saunasystem. Nechte si postavit moderní infrasaunu na míru!

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6