Móda & krása

Diamanty jsou krásné, ale musí se umět nosit. Jak je kombinovat, aby byl výsledek dokonalý?

Která žena by po něm, otevřeně nebo ve skryt duše, netoužila? Diamant, nejtvrdší, nejdražší a podle většiny lidí i nejkrásnější drahokam je zkrátka jedinečný. Jeho symbolika je hluboká a není divu, že jimi muži ženy často obdarovávají v rámci výročí či jiných výjimečných událostí. Kdo ví, třeba jich ve šperkovnici také pár máte, a když je příležitost, vyrazíte s nimi do společnosti. Anebo se diamantový šperkům vyhýbáte, protože je nedokážete sladit?

Nepochybujeme o tom, že krásné diamantové šperky patří k tomu nejlepšímu, co může šperkovnice nabídnout. Průzračná barva ikonického drahokamu je navíc naprosto univerzální, a lze jej proto nosit téměř ke všemu.

Diamanty pro každodenní nošení

Máte za to, že nádherné diamantové prsteny či náušnice působí v pracovním prostředí příliš okázale? Záleží na tom, kde pracujete. U pásu by zřejmě vyvolávaly poněkud rozpačitý dojem a možná působily lacině (mohly by vyvolat klamavý dojem, že jde o zirkony či jinou napodobeninu), na schůzku s důležitým klientem si je rozhodně vezměte. Obecně se pro každodenní nošení hodí spíše minimalističtější kousky.

Drahokamy rozzáří romantickou schůzku

Jak dát nové známosti najevo svůj vytříbený vkus? Pokud vám v útrobách toaletního stolku odpočívá diamantový prsten, náhrdelník či jiný šperk, neváhejte se jím ozdobit na rande. Dobrá zpráva je, že módní přešlap neuděláte, ani kdybyste si k drahokamu vzala pytel od brambor. Na druhou stranu by mohl zastínit jiný doplněk, který jste zvolila jako dominantu. Na to pozor!

Rozhoduje barva kovu

Pomineme-li chemicky nečisté kameny, pak v případě diamantu hovoříme o dokonalé čirosti. I proto jej lze nosit ke všemu; limitující je pouze barva kovu, s nímž drahokam tvoří šperk. Budete-li se řídit nepsanými pravidly, které jistě důvěrně znáte, zaručeně svým lookem vytřete zrak všem pochybovačům o vašem stylu.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.