Móda & krása

Diamanty jsou krásné, ale musí se umět nosit. Jak je kombinovat, aby byl výsledek dokonalý?

Která žena by po něm, otevřeně nebo ve skryt duše, netoužila? Diamant, nejtvrdší, nejdražší a podle většiny lidí i nejkrásnější drahokam je zkrátka jedinečný. Jeho symbolika je hluboká a není divu, že jimi muži ženy často obdarovávají v rámci výročí či jiných výjimečných událostí. Kdo ví, třeba jich ve šperkovnici také pár máte, a když je příležitost, vyrazíte s nimi do společnosti. Anebo se diamantový šperkům vyhýbáte, protože je nedokážete sladit?

Nepochybujeme o tom, že krásné diamantové šperky patří k tomu nejlepšímu, co může šperkovnice nabídnout. Průzračná barva ikonického drahokamu je navíc naprosto univerzální, a lze jej proto nosit téměř ke všemu.

Diamanty pro každodenní nošení

Máte za to, že nádherné diamantové prsteny či náušnice působí v pracovním prostředí příliš okázale? Záleží na tom, kde pracujete. U pásu by zřejmě vyvolávaly poněkud rozpačitý dojem a možná působily lacině (mohly by vyvolat klamavý dojem, že jde o zirkony či jinou napodobeninu), na schůzku s důležitým klientem si je rozhodně vezměte. Obecně se pro každodenní nošení hodí spíše minimalističtější kousky.

Drahokamy rozzáří romantickou schůzku

Jak dát nové známosti najevo svůj vytříbený vkus? Pokud vám v útrobách toaletního stolku odpočívá diamantový prsten, náhrdelník či jiný šperk, neváhejte se jím ozdobit na rande. Dobrá zpráva je, že módní přešlap neuděláte, ani kdybyste si k drahokamu vzala pytel od brambor. Na druhou stranu by mohl zastínit jiný doplněk, který jste zvolila jako dominantu. Na to pozor!

Rozhoduje barva kovu

Pomineme-li chemicky nečisté kameny, pak v případě diamantu hovoříme o dokonalé čirosti. I proto jej lze nosit ke všemu; limitující je pouze barva kovu, s nímž drahokam tvoří šperk. Budete-li se řídit nepsanými pravidly, které jistě důvěrně znáte, zaručeně svým lookem vytřete zrak všem pochybovačům o vašem stylu.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.