Domů » Buďte fit a mějte postavu do plavek jako bonus
Lifestyle

Buďte fit a mějte postavu do plavek jako bonus

Léto je v plném proudu a vy jste zase nedodržela novoroční předsevzetí. Situace, kterou zná téměř každý a díky tomu se v létě člověku nechce ani do plavek. Nezoufejte! Toto léto už sice nejspíš nezachráníte, ale cvičení není jen o tom dobře vypadat. Jde především o to se dobře cítit ve vlastním těle. Proto dál nepřemýšlejte a začněte pravidelně chodit do fitka! Za pravidelné cvičení vám poděkuje nejen vaše tělo – příští rok v těch plavkách opravdu zazáříte.

Sám, s kamarádkou nebo skupinově

Do fitness centra můžete vyrazit sama, s kamarádkou nebo si zajít na skupinovou lekci. Pokud jste úplný začátečník, doporučujeme jít s někým zkušenějším nebo využít osobního trenéra, kterého nabízí každé lepší fitness centrum. V případě, že máte rádi společnost a nevadí vám cvičit před zraky ostatních, můžete navštívit skupinové lekce. Zda si ve skupině vyzkoušíte jógu, crossfit, fitbox, heat Ostrava či jné lekce, které naleznete v nabídce vašeho fitness Ostrava, je na vašem uvážení.

Není to jen o cvičení

Je potřeba si uvědomit, že samotné cvičení nezmůže zázraky. Pokud se po hodině ve fitku Ostrava půjdete odměnit do fastfoodu, rozhodně nedosáhnete vysněné postavy. Stravování je důležitým faktorem, který rozhodne o tom, zda na sobě ucítíte a uvidíte změny v krátké době nebo se téměř žádná změna nedostaví. Fakt, že nejste odborníky na stravu, není žádná ostuda. Výživový poradce vám rád připraví jídelníček, který napomůže k rychlejšímu dosažení vašeho vytyčeného cíle.

Není fitko jako fitko, vyberte si nejlepší ve městě

Některá fitness centra by se dala označit čistě jako posilovny. To jsou ta, kde narazíte převážně na starší stroje, hromadu „železa“ a obrovské svalnaté chlapy připomínající zeleného bezmozka Hulka. Je jasné, že zde se komfortně cítí málokterá žena. Poto doporučujeme navštěvovat spíše moderní a nově vybodovaná fitness centra, která jsou vybavena moderními stroji, nabízí široké služby od osobních a skupinových lekcí, přes cardio zóny až po výživového poradce. Jedno takové fitness centrum naleznete i v Ostravě. Jedná se o Fitpark, což je nejen největší fitko v celé ČR a zároveň nejlépe vybavené místo na cvičení Ostrava. A pozor – v nabídce nechybí ani jóga Ostrava a široké spektrum dalších kurzů.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.