Objednejte si vyklízení bytu Praha a ušetřete si práci

Našli jste hezký a na dnešní dobu levný byteček, ale radost vám kazí stav, v jakém byt je? Nechte jej v první řadě vyklidit profíky. Praha vyklízení bytů – to jsou služby firmy Prodafi. Kdy si specialisty z této firmy zavolat? Nejčastěji tehdy, když vyklízíme dům či byt při prodeji a rekonstrukci. Někdy jsme koupili nemovitost v nevyklizeném stavu, jindy jsme se rozhodli pro velkou změnu ještě před rekonstrukcí a zbavujeme se starého nábytku i dalších věcí. Ale i pokud se stěhujeme z většího do menšího bytu a potřebujeme či chceme po sobě nechat byt vyklizený, bude se nám hodit služba vyklízení bytů Praha.

Prodafi vám pomůže i s vyklízením pozůstalosti

Někdy se chceme do nemovitosti nastěhovat, jindy ji prodat, V obou případech obvykle potřebujeme nemovitost vyklidit. Mnohdy ještě před tím, než podáme inzerát. Vyklizené a čisté prostory se prodávají lépe – rychleji a za víc peněz. Někdy se byt vyklízí po zemřelém a potřebuje rovněž sanaci. Firma se specializuje i na odvoz kontaminovaného materiálu po úmrtí. Firma si poradí s kompletní dezinfekcí, odstraněním zápachu i dezodorizací.

Vyklízení pro každého

Někdy nám po rekonstrukci zůstane různá suť. I s jejím odvozem vám firma pomůže. I lidé, kteří se chtějí zbavit starého nábytku, klidně kusového, si mají možnost u Prodafi objednat odvoz nábytku. Společnost vyklízí též půdní prostory, garáže i sklepy. Řešíte speciální problém s nálezem různých parazitů, červů a dalších škůdců ve vyklízeném prostoru? Prodafi má zkušenosti i s odstraňováním těchto problémů. Firma vyklízí bytové i nebytové prostory. Služby nabízí rovněž firmám, které potřebují vyklidit provozní či kancelářské prostory. Vyklizení může být dílčí, ale i komplexní a zcela na klíč. V Prodafi se rádi přizpůsobí speciálním potřebám každého zákazníka.

Publikováno: 03. 05. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková