Domů » Plastové obálky z recyklovaného LDPE jsou ideálním obalem pro zboží z e-shopu
Skvělé tipy

Plastové obálky z recyklovaného LDPE jsou ideálním obalem pro zboží z e-shopu

Možná jste také zaregistrovali trend, který se mezi českými e-shopy šíří jako lavina – plastové obálky s potiskem, které mohou propagovat váš e-shop nebo některý z vašich nejprodávanějších produktů. Plastové obálky pro e-shopy umožnují obchodníkům zasílat zboží, u kterého nehrozí rozbití, v lehkém a pevném obalu, který je skladný, lehký a nepromokavý. Plastová obálka zajištuje také diskrétnost – nedá se otevřít bez jejího poškození, takže zákazník snadno pozná, pokud se zásilkou nějaký nenechavec manipuloval.

Plastové obálky používá většina úspěšných e-shopů

Většina úspěšných majitelů e-shopů si dobře uvědomuje, že obal, ve kterém zasílají své zboží, hodně vypovídá o kvalitě jejich firmy. Krásná a barevná plastová obálka, opatřená vašim logem či firemním sloganem, vysílá k zákazníkovi zcela jiné poselství, než umolousaná papírová krabice, omotaná izolepou, aby držela pohromadě. Obchodníci dobře vědí, že nápadná barevná obálka opatřená výrazným logem mezi ostatními zásilkami vynikne a každý si její vzhled zapamatuje. Pro jejich firmu to znamená jediné – zvyšující se povědomí o jejich značce a následný růst počtu zákazníků.

Používání ekologických LDPE obálek snižuje množství odpadního plastu

Ekologie se v současnosti skloňuje ve všech pádech a také zákazníci stále častěji dávají přednost firmám, které deklarují, že jim ochrana přírody není lhostejná. Ekologické LDPE obálky, jejichž hlavní složkou je recyklovaný nízkohustotní polyetylen, jsou v tomto případě ideální volbou. Každý, i sebemenší kousek plastu, který je možno zrecyklovat, se totiž počítá. Používáním obálek z recyklovaného LDPE ukážete svým zákazníkům, že pro ekologii skutečně něco děláte, namísto prázdných proklamací – a to je v současné době jedna z nejlepších forem reklamy.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.