Skvělé tipy

Proč jsou papírové diáře stále populární?

Tak moc se spoléháme na naše počítače, tablety a telefony, že bychom mohli úplně zapomenout na jednoho starého známého pomocníka: papírový diář. Zdá se však, že tomu tak není. Papírové diáře nejenže přežily digitální éru, ale zájem o ně dokonce ani příliš neklesá.

Nemusíte být literárními velikány, jako byla Anne Franková, Vifginia Woolfová či Lewis Carrol. Plánovací diář je praktický, když si chcete zapsat seznam úkolů nebo poznamenat schůzky.

S papírovým diářem jste produktivnější

Denní či týdenní diář vám pomůže na nic nezapomenout. Všechny své povinnosti budete mít uspořádané v jedné knize, kterou si snadno vezmete všude s sebou. Do malé kabelky se hodí spíš diář A6, pokud toho chcete zaznamenávat více, pořiďte si diář A5.

Mnohé studie navíc potvrdily, že pokud si věc fyzicky zapíšete vlastní rukou, nikoliv na počítači, mnohem lépe si ji zapamatujete. Pořízením diáře tedy snižujete šanci zapomenutí na nějakou důležitou schůzku.

Diář jako pomůcka pro duševní zdraví a pohodu

Váš denní diář nemusí být vyhrazený pouze pro zapisování schůzek a povinností. Můžete si z něj udělat také terapeutické místo pro zapisování myšlenek a pocitů. V diáři je nikdo neuvidí, jedna stránka pro každý den navíc nabízí opravdu štědrý prostor pro vyjadřování toho, co vás ten den trápí.

Cítíte se jako celebrity

Mnoho celebrit si píše svůj papírový diář. Od herců přes zpěváky až po influencery. Zastánkyní papírových diářů je i Emma Watson, která si do diáře denně zaznamenává věci, za něž je vděčná.

Diář je ideálním dárkem

Diáře jsou taktéž oblíbeným dárkem třeba k Vánocům. Právě před koncem roku je vhodné darovat diář na rok následující. Společnost Helma 365, jejíž doménou je výroba diářů, má již nyní v nabídce diáře na příští rok. Pokud má tedy někdo z vašich blízkých v příštích měsících narozeniny či svátek, už mu klidně můžete darovat právě diář.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.